Kvepiančios žvakės, rapsų vaškas, AMBER ROUGE

  Kvepiančios žvakės, rapsų vaškas, AMBER ROUGE

  5,70 €

  Rankų darbo, kvepiančios žvakės iš natūralaus rapsų vaško.

  Kvapas: gintarinis.

  Viršutinės natos: sausainis, arbata, citrina, rožė

  Vidurinės natos: jazminas, našlaitė, kedras, pačiulis

  Apatinės natos: vanilė, kokosas, kvapusis auksabarzdis, oda

  Žvakės keturių formų: kvadratas, kamuolys, cilindras, stačiakampis. Dega 14 - 31 val.

  Norimą žvakę pasirinkite variantuose Forma ir dydis.

  Forma ir dydis
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kvepiančios žvakėsrapsų vaškas, AMBER ROUGE. Rankų darbo, kvepiančios žvakės iš natūralaus rapsų vaško yra pagamintos Lietuvoje ir praturtintos aromatais iš Prancūzijos. Be GMO. Be dažų. Natūralios baltos rapsų vaško spalvos.

  Kvepiančios rankų darbo žvakės yra keturių formų. Kvepianti žvakė kvadratas: dydis 5.5x5.5x5.5cm, dega ~ 14 val. Kvepianti žvakė kamuolys dydis: Ø8cm, dega ~ 20 val. Kvepianti žvakė stačiakampis: dydis 5.5x5.5x9cm, dega ~ 22 val. Kvepianti žvakė cilindras dydis: 6x10cm, dega ~ 31 val.

  Kvepiančios žvakės gaminamos iš rapsų vaško, kuris pasižymi stipriausiomis kvapų sklaidos savybėmis, lyginant su kitomis natūralaus vaško rūšimis. Kvepiančios žvakės aromatas sodriai užpildys erdvę. Rapsų vaškas tvarus, draugiškas aplinkai natūralus augalinis vaškasKvepiančios žvakės iš natūralaus rapsų vaško degdamos neišskiria jokių kenksmingų medžiagų.
  Rapsų vaškas užtikrina ilgesnį degimo laiką.

  Kvepiančios žvakės AMBER ROUGE aromatas tai šiltas gintarinis prabangos kvapas, įkvėptas gamtos. Kvepiančios žvakės aromatas sukurtas ilgametę istoriją turinčiuose Prancūzijos kvapų namuose, įsikūrusiuose parfumerijos sostinėje Grase. Užburiantis ekstravagantiškomis, bohemiškomis natomis ir elegantiškais kvapiausių pasaulio žiedų aromatais kvepiančios žvakės AMBER ROUGE skleidžiasi taip:

  Viršutinės natos: sausainis, arbata, citrina, rožė.

  Vidurinės natos: jazminas, našlaitė, kedras, pačiulis.

  Apatinės natos: vanilė, kokosas, kvapusis auksabarzdis, oda.

  Kiekviena kvepianti žvakė kruopščiai supakuota į baltą šilkinį popierių. Yra etiketė su kvapo pavadinimu, pagrindinėmis aromato natomis bei trumpu rapsų vaško, kaip tvaraus produkto, pristatymu. Kvepianti rapsų vaško žvakė puikiai tinka dovanai kiekvienai progai, ypač žmonėms vertinantiems tvarumą ir natūralumą.

  Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

  Papildoma informacija

  4691780025kvadr