Torto žvakutės, Metalic, 12,5 cm/12vnt

  Gimtadienio žvakės, Metalic, 12,5 cm/12vnt

  1,90 €

  Torto žvakutės su dėkliukais.

  Žvakučių paviršius metalizuotas blizgantis.

  Žvakučių ir dėkliukų spalva auksinė arba sidabrinė (norimą spalvą pasirinkite variantuose).

  Pakuotėje yra 12 žvakučių ir 12 dėkliukų.

  Vienos žvakutės aukštis 12,5 cm, diametras 0,5 cm.

  Spalva
  • Auksinė
  • Sidabrinė
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Gimtadienio torto žvakės, Metalic 12,5cm 12 vnt. Torto žvakutės su dėkliukais dedamos ant gimtadienio torto. Gimtadienio žvakės lygios blizgančios, metalizuotu paviršiumi, auksinės arba sidabrinės spalvos - galite pasirinkti, kuri spalva labiau tinka Jūsų šventei. Dažniausiai torto žvakutės naudojamos, kai švenčiamas vaiko gimtadienis, bet šios gimtadienio žvakės tinkamos naudoti ir suaugusiųjų gimtadieniui ar jubiliejui. Reikia sugalvoti norą ir užpūsti degančias žvakutės ant torto, vaikams ar suaugusiems tai būna gana jaudinanti akimirka. Gimtadienio torto žvakutės yra aukštos - net 12,5 cm aukščio.

  Gimtadienio žvakės supakuotos po 12 vnt. Dėkliukai ant žvakučių sudėti - išimate iš pakuotės ir smeigiate ant torto - tai labai patogu. Torto žvakutės gražiai papuošia gimtadienio tortą tai graži gimtadienio atributika.

  Dėmesio! Nepalikite degančių torto žvakučių be priežiūros ir saugokite nuo skersvėjo.

  Torto žvakės puošiant interjerą naudojamos su kitomis interjero dekoravimo priemonėmis tokiomis kaip: stalo servetėlėskaroliukaibarstomos konfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušasdirbtinės gėlės

  Papildoma informacija

  SCD-1-019ME