Karšti klijai, lazdelės 7,4x200mm, 1kg

  Karšti klijai, lazdelės 7x200mm, 10vnt

  1,57 €

  Karšti klijai plonos lazdelės skirti elementų klijavimui ir tvirtinimui.

  Šie karšti klijai naudojami darbui su mažu karštų klijų pistoletu.

  Plastikinės lazdelės ilgis 20 cm, diametras 7,4 mm.

  Pakuotėje yra 10 lazdelių.

  Prekės personalizacija

  • Maks. 250 simbolių
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Karšti klijai, lazdelės 7,4x200mm, 10vnt skirtos darbui su mažu karštų klijų pistoletu. Karšti klijai puiki tvirtinimo priemonė klijavimui, rankdarbiams ir plačiai naudojami floristikoje, darant dekoracijas ir įvairius papuošimus, pakuojant dovanas, jais tvirtinamos dirbtinės gėlės ir dekoravimo elementai.  

  Karšti klijai tai plona skaidraus plastiko lazdelė, kurios ilgis 20 cm, diametras 7,4 mm. Pakuotėje yra 10 klijų lazdelių. Karšti klijai ploni, todėl naudojami darbui su mažu karštų klijų pistoletu, į kurį telpa tik šio pločio klijų lazdelės. Karštų klijų pistoletas jungiamas į elektros tinklą, pistoletas įkaista, karšti klijai išsilydo ir pradeda tekėti per pistoleto antgalio skylutę. Tada karšti klijai išspaudžiami ant reikiamo paviršiaus. Klijų dozavimui naudojama pistoleto rankenėlė. Skysti klijai būna labai karšti, todėl jokiu būdu negalima klijų liesti, būtina saugoti, kad nepatektų ant odos.  Karšti klijai gana greitai atvėsta ir klijuojami paviršiai gerai sulimpa. Karšti klijai yra bespalviai ir bekvapiai.

  Dėmesio! Dirbant su šiais karštais klijais būtina laikytis visų taisyklių ir saugumo reikalavimų, kurie nurodyti karštų klijų pistoleto naudojimo instrukcijoje.

  Papildoma informacija

  T050-10vnt