Cilindrinės žvakės, rožinės

  Cilindrinės žvakės, rožinės, D 6cm

  2,15 €

  Cilindro formos žvakės stalo ir interjero papuošimui.

  Spalva šviesi rožinė, blizgi.

  Visų žvakių diametras 5,8 cm.

  o aukščiai skirtingi: 15, 12, 9 cm.

  Reikiamą žvakės aukštį pasirinkite variantuose Dydis.

  Dydis
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Cilindrinės žvakės, rožinės, D 6cm. Cilindrinės žvakės rožinės yra keturių skirtingų aukščių ir vienodo storio. Žvakės skirtos namams, stalo ir interjero papuošimui krikštynoms, gimtadieniui ar kitai progai. Šviesiai rožinės žvakės tai puiki atributika kiekvienai Jūsų šventei. Cilindrinės žvakės gražiai atrodo sudėtos grupėmis ant veidrodžių ar sustatytos po vieną į žvakides ar stiklo indus.

  Cilindrinės žvakės pagamintos iš parafino, dažytos ir lakuotos. Visos žvakės vienodo storio - diametras 5,8 cm ir yra keturių skirtingų aukščių. Jums reikalingo aukščio žvakes pasirinkite variantuose Dydis.

  Galimi variantai: žvakės aukštis 15 cm - degimo laikas iki 43 val, žvakės aukštis 12 cm - degimo laikas iki 34 val, žvakės aukštis 9 cm - degimo laikas iki 26 val, žvakės aukštis 7 cm - degimo laikas iki 20 val.

   Pastaba: nepalikite degančios žvakės be priežiūros ir degindami žvakes laikykitės visų saugumo reikalavimų.

  Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

  Papildoma informacija

  KL-3_rožinė