Balionai 30cm, Boy or Girl, mix 6 vnt

  Balionai 30cm, Boy or Girl, mix 6 vnt

  2,40 €

  Lateksiniai balionai Strong (rinkinys) kūdikio lyties atskleidimo progai.

  Balionai su užrašais kaip matote nuotraukoje:

  1 pastelinės šviesiai mėlynos spalvos su baltu ir auksiniu atspaudu,

  1 pastelinės šviesiai rožinės spalvos su baltu ir auksiniu raštu, 

  1 pastelinės baltos spalvos su aukso klaustuku,

  1 pastelinės šviesiai mėlynos spalvos,

  1 pastelinės šviesiai rožinės spalvos ir

  1 blizgaus aukso spalvos.

  Balionai pučiami iki 30 cm skersmens.

  Pakuotėje yra 6 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Balionai 30cm, Boy or Girl, mix 6 vnt. Lateksiniai balionai su užrašais skirti kūdikio lyties atskleidimo progaiBalionai pučiami iki 30 cm diametro. Balionai stiprūs, turi pakankamai ilgus kakliukus surišimui, ilgai išlaiko pripūstą formą. Lateksiniai balionai pildomi oru arba pučiamos helio dujos. Pastaba: helio dujomis pripildyti balionai greitai kyla į orą, todėl juos reikia saugoti - pririšti arba naudoti svarelius.

  Balionai pakuotėje yra skirtingi su užrašais ir vienspalviai, viso 6 vnt (matosi nuotraukoje): 1 pastelinės šviesiai mėlynos spalvos su baltu ir auksiniu atspaudu,1 pastelinės šviesiai rožinės spalvos su baltu ir auksiniu raštu, 1 pastelinės baltos spalvos su aukso klaustuku, 1 pastelinės šviesiai mėlynos spalvos, 1 pastelinės šviesiai rožinės spalvos ir 1 blizgaus aukso spalvos.

  Balionai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso ir gamtoje 100 % biologiškai suyra.

  Kūdikio lyties atskleidimo šventės (baby shower) metu naudojamos įvairios papildomos rožinės arba žydros spalvos dekoracijos: balionaistalo servetėlės, girliandosdekoratyvios sienelėsžvakėsjuostelėsmuilo burbulai.

  Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijos!

  Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionui arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūstus balionus laikykite vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

  Papildoma informacija

  SB14P-308-000-6