Popierius dvipusis, šv ir tm rusvas su taškeliais, 50cm 10m

  Popierius gėlėms, dvipusis šv ir tm rusvas su taškeliais, 50cm 10m

  3,97 €

  Dvipusis gėlių ir dovanų pakavimo popierius susuktas ant ritinėlio.

  Viena popieriaus pusė šviesiai rusvos spalvos su baltais taškeliais,

  kita pusė tamsiau rusva su baltais taškeliais taip pat.

  Popieriaus abi pusės vienodai matinės, jokio blizgesio neturi.

  Popierius sintetinis, švelnus ir tvirtas, visai nesugeria vandens.

  Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 10 m.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Popierius gėlėms, dvipusis šv ir tm rusvas su taškeliais, 50cm 10m. Popierius sintetinis matinis, švelnus, tvirtas, atsparus vandeniui, tinka pakavimui bei dekoravimui gėlėms, puokštėms ir dovanomsPopierius gėlėms ir dovanoms dvipusis išsiskiria lygiu švelniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis naujas dvipusis dovanų ir gėlių popierius išsiskiria skirtingais natūraliai rusvos atspalviais skirtingose popieriaus pusėse. Viena popieriaus pusė yra šviesiai rusvos spalvos su baltais taškeliais, kita pusė - tamsiau rusvos spalvos su baltais taškeliais taip pat. Popierius dvipusis vienodai matinis iš abiejų pusių. Gėlių ir dovanų popierius sintetinis, kaip ir celofanas, visiškai nesugeria vandens, todėl puikiai tinka gėlių kompozicijų ir puokščių pakavimui, jį galima naudoti vidaus ir lauko dekoracijoms. Skirtingų rusvos spalvos atspalvių popierius gėlėms ir dovanoms praturtina gėlių kompozicijas, tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitų spalvų popieriais ir kitomis pakavimo priemonėmis. 

  Popierius sintetinis dvipusis ritinėlyje vientisas, jo galima atsikirpti tiek kiek reikia, todėl labai naudinga šį popierių naudoti didesnių puokščių ar dovanų pakavimui. Juo lengva apgaubti bet kokias formas, sulenkti ir surišti. Gėlių ir dovanų popierius puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir naudokite šį dvipusį popierių bet kokiai progai.

  Popierius gėlėms ir dovanoms, sintetinis dvipusis yra 50 cm pločio ir ištisinis 10 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

  Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

  Papildoma informacija

  157029 - 50/10 12-05-01