Dekoratyvinės plunksnos, rausvos

Dekoratyvinės plunksnos, rausvos, 3g

0,83 €

Dekoratyvinės plunksnos rausvos spalvos.

Plunksnų aukštis 5-8 cm.

Pakuotės svoris 3 g.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dekoratyvinės plunksnos rausvos spalvos. Kiekviena plunksna yra unikalus darinys, todėl šios plunksnos yra unikalios dekoracijos. Plunksnos ypač lengvos bei purios. Dekoratyvinės plunksnos gali puošti ir šventinį stalą, ir dovanas, ir interjerą ar rankdarbius. Plunksnos naudojamos ne tik kaip dekoracijos, bet tinka ir įvairių švenčių puošimui, interjero ar vaišių stalo dekoravimui. Plunksnos naudojamos ir įvairiems rankdarbiams, atvirukų gamybai, dekupažui ir kitur. Rausvos dekoratyvinės plunksnos tiks krikštynų ir vestuvių, Valentino dienos, mergvakario ar gimtadienio dekoravimui.

Dekoratyvinės plunksnos yra nuo 5 iki 8 cm aukščio, neplačios apie 2-3 cm. Pakuotės svoris 3 g.

Ruošiantis šventėms plunksnos naudojamos pakuojant dovanas kartu su kitomis dovanų pakavimo priemonėmis tokiomis kaip: dovanų pakavimo popieriussintetinis popierius gėlėms ir dovanomsjuostelėsmaži mediniai segtukai, lipdukai. 

Puošiant interjerą plunksnos naudojamos su įvairia švenčių atributika ir interjero dekoravimo priemonėm: balionai, įvairios kabančios dekoracijos (lietučiai, rozetės, girliandos), dirbtinės gėlėsžvakėskaroliukaistalo servetėlėsorganza

Papildoma informacija

PD1-081J