Krikšto žvakės, Exclusive, 45 cm

Krikšto žvakės, Exclusive, 45 cm

7,36 €

Krikšto žvakės baltos, dekoruotos auksiniu kryželiu,

auksiniais ir reljefiniais ornamentais,

atlasinėmis gėlytėmis ir kaspinėliu,

kurių spalva: balta, rožinė arba žydra

Viena žvakė vietoje kryžiuko papuošta angeliuku

Kiekviena žvakė supakuota dėžutėje,

pridėtas lipdukas su raidėmis ir skaičiais

Žvakės aukštis 44.5 cm, storis 3 cm

Žvakės papuošimo spalvas pasirinkite variantuose Spalvos

Spalva
  • Balta
  • Rožinė
  • Auksinė
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Krikšto žvakės Exclusive 45 cm aukščio. Krikšto žvakės didelės ir puošnios, supakuotos dėžutėse. Šios krikšynų žvakės gali gūti ir komunijos žvakės. Žvakės tinka mažiems ar vyresniems vaikams taip pat tinka ir suaugusiems. Krikšto žvakės uždegamos krikšto metu nuo bažnytinės šventintos žvakės liepsnos ir lydi vaiką visą gyvenimą.

Krikšto žvakės supakuotos dėžutėse po vieną ir turi pridėtą lipduką su raidėmis ir skaičiais, kuriais ant žvakės galima užklijuoti datą ir vardą (perspėjame, kad raidės ne lietuviškos). Žvakės pagamintos iš kokybiško parafino, žvakės nerūksta ir nenubėga (degančias žvakes būtina saugoti nuo vėjo ir laikyti statmenai). Krikšto  žvakės baltos spalvos. Žvakės papuoštos auksiniais kryžiukais ir auksiniais ornamentais. Krikšto žvakės apatinė dalis dekoruotos reljefiniais ornamentais. Papildomai krikšto žvakės puoštos atlasine gėlyte ir kaspinėliu. Galimos trys gėlyčių ir kaspinėlių spalvos: balta, šviesi rožinė, šviesi žydra. Ketvirtas variantas - krikšto žvakės su angeliuku papuoštos balta gėlyte, taip pat žvakės su angeliuku papuoštos auksiniais ir reljefiniais ornamentais. Krikšto žvakės aukštis 44.5 cm, diametras 3 cm. Žvakės degimo laikas apie 20 val.

Krikšto žvakės papuošimų spalvas ir jų kiekius pasirinkite variantuose Spalvos - paspauskite rodyklėlę ir matysite visas galimas žvakių papuošimų spalvas.

Pastaba: nepalikite degančios krikštynų žvakės be priežiūros ir laikykitės visų saugumo reikalavimų.

Papildoma informacija

947031Baltos