Dirbtinės orchidėjos, šaka

Dirbtinės orchidėjos, šaka

1,32 €

Dirbtinės orchidėjos šaka su 6 žiedais ir 3 pumpurais.

Žiedų spalva balta su vos matomu žalsvu viduriuku.

Pumpurai šviesiai žali su gelsvu atspalviu.

Koto spalva rusva.

Dirbtinės orchidėjos išmatavimai:

visas šakos aukštis 70 cm;

žiedų šakos aukštis apie 36 cm, plotis apie 15 cm;

žiedo aukštis 8 cm, plotis 10 cm.

Žiedai medžiaginiai, gerai impregnuoti, pumpurėliai plastikiniai,

koto storis 5mm, plastikiniai su viela viduje.

Kotus galima lankstyti ir suformuoti gyvos orchidėjos žiedų šakos struktūrą.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinės orchidėjos, šaka 70cm, žiedų aukštis 36cm. Žiedai balti, medžiaginiai, impregnuoti, galima lankstyti. Dirbtinės orchidėjos naudojamos dekoracijoms lauke ir viduje, iš jų daromos įvairios dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijos ar gėlės dėžutėse. Orchidėjos tinka kiekvienai progai. Dirbtinės orchidėjos gražiai atrodo ir vienos sumerktos į vazas, tik reikia išlankstyti kotus nuleidžiant žiedus žemyn, taip kaip augas gyvos orchidėjos.

Orchidėjos žiedai atrodo gana natūraliai, atitinka natūralios orchidėjos žiedo struktūrą. Žiedai balti su vos matomu žalsvu viduriuku ir rusvais brūkšneliais žiedo viduryje. Orchidėjos šaka sudaryta iš 6 žiedų (8x10 cm) ir 3 pumpurėlių (2x105 cm). Pumpurai šviesiai žali su gelsvu atspalviu, kieti. Dirbtinės orchidėjos yra kokybiškos, pagamintos iš gerai impregnuotos medžiagos. Dirbtinės orchidėjos kotas plastikinis, rusvas, su viela viduje, todėl kotus galima lankstyti. Dirbtinės orchidėjos visos šakos aukštis 70 cm. Žiedų su pumpurais šakos aukštis 36 cm.  

Dirbtinės orchidėjos kaip ir kitos dirbtinės gėlės nesuglemba nuo lietaus ar sniego, todėl jos naudojamos kai daromos vidaus ir lauko dekoracijos. Dirbtinių gėlės nereikalauja jokios priežiūros ir ilgai stovi lauke nepriklausomai nuo besikeičiančių oro sąlygų.

Papildoma informacija

2222HQ