Žvakės Vestuvėms, Baltos rožės

  Žvakės Vestuvėms, Baltos rožės

  8,10 €

  Dekoratyvinės cilindrinės žvakės skirtos vestuvėms.

  Žvakės spalva balta matinė.

  Žvakės dekoruotos auksiniais vestuvių metinių užrašais,

  rankų darbo iškiliais rožių piešiniais ir aukso žiedais.

  Žvakių diametras 7 cm, o aukštį prašome pasirinkti:

  Aukštis: 30 cm, 25 cm arba 20 cm.

  Žvakės aukštį prašome pasirinkti variantuose: Dydis - Aukštis

  Dydis
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Žvakės vestuvėms, Baltos rožės tai rankų darbo cilindrinės žvakės skirtos stalo puošimui ar dovanoms. Žvakės baltos su auksiniais užrašais.

  Žvakės vestuvėms pagamintos iš kokybiško parafino, dažytos balta spalva, papuoštos rankų darbo pieštomis reljefinėmis rožėmis, vestuvių metinių užrašais ir auksinių žiedų pora. Visos cilindrinės žvakės vestuvėms yra vienodo storio, jų diametras 7 cm. Šios  Žvakės yra trijų skirtingų aukščių: aukštis 30 cm - dega 103 val, aukštis 25 cm - dega 94 val, aukštis 20 cm - dega 76 val.

  Rankų darbo žvakės vestuvėms gali būti pašventintos bažnyčioje kartu su žiedais. Tokios žvakės lieka prisiminimui Jauniesiems kaip jų šeimos žvakės. Žvakės vestuvėms gali būti naudojamos ir kaip šeimos židinys, tik žvakes reiktų pastatyti ant gražaus padėklo.  Žvakės taip pat gali būti dovana jauniesiems vestuvių proga ar dovana vestuvių metinių sukakties proga.

  Žvakės vestuvėms pagamintos Lietuvoje.

  Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

  Papildoma informacija

  4770620346463-Rožės 20