Balionai, guminiai 27 cm, alyvuogių žali, 100 vnt

Balionai, Strong 27 cm, alyvuogių žali, 100 vnt

7,02 €

Guminiai stiprūs balionai.

Balionai pasteliniai, alyvuogių žalios spalvos.

Balionai pučiami iki 27 cm diametro,

galima pildyti oru ar helio dujomis.

Pakuotėje 100 vnt.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Balionai, Strong 27cm, alyvuogių žali, 100vnt. Balionai lateksiniai, stiprūs, pildomi oru ar helio dujomis, tinka dekoracijoms gimtadieniui ar kitai progai. Balionai naudojami šventės patalpų ir lauko papuošimui. Iš balionų daromos įvairios balionų girliandos, balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos.

Lateksiniai balionai stiprūs, vidutinio dydžio. Šie guminiai balionai pučiami iki 27 cm diametro. Galima pūsti ir mažiau, tada turėsime vieno atspalvio ir skirtingų dydžių balionus. Balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai gali būti pildomi oru ar pučiamos helio dujos. Kadangi helio dujos lengvesnės už orą, balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, juos būtina pririšti arba naudoti svarelius. Balionai pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, todėl pilnai biologiškai suyra.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

Balionai gali būti pučiami naudojant rankinę balionų pompą. Balionų dekoracijos ir foto sienelės gaminamos naudojant balionų girliandos juostas, balionų dėžes, kabančias dekoracijas, kt. 

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

Papildoma informacija

SB12P-098