Žvakė vestuvėms, dekoruota, Burė, 18x5x12 cm

Žvakė vestuvėms, dekoruota, Burė, 18x5x12 cm

7,85 €

Rankų darbo trijų knatų žvakė Burė 

dekoruota rankų darbo piešiniu ir žiedais

Žvakės ilgis 18 cm, plotis 5 cm, aukštis 12 cm

Žvakė pagaminta iš parafino, bekvapė, supakuota į celofaną

Žvakės degimo laikas 20 val

Galima psirinkti žvakės dekoro spalvą: auksinė arba sidabrinė -

paspauskite spalvos kvadratėlį

Spalva
  • Auksinė
  • Sidabrinė
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Žvakė vestuvėms, dekoruota Burė 18x5x12 cm. Rankų darbo žvakės gėlių piešinys iškilus, lapeliai ir žiedai auksiniai arba sidabriniai. Žvakė trijų knatų, dega apie 20 val. Žvakė supakuota į celofaną kaip dovana. Ši rankų darbo žvakė gali būti graži vestuvių dovana jauniesiems ar vestuvių stalo papuošimas. 

Žvakės Burės yra bekvapės, pagamintos iš parafino. Kiekviena žvakė dekoruojama rankomis piešiant ant žvakės paviršiaus. Rankų darbo žvakės pagamintos Lietuvoje!

Pastaba: Prieš uždegant žvakes jas padėkite ant žvakidės, lėkštutės ar kito nedegančio pagrindo, nestatykite žvakės arti degių daiktų, nepalikite degančios žvakės be priežiūros, o norėdami užgesinti nepūskite žvakės, gesinimui naudokite kaušelius žvakių gesinimui arba nedegiu strypeliu palenkite žvakės knatą žemyn, kad jis užgestų. Degindami žvakes laikykitės visų saugos reikalavimų.

Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

Papildoma informacija

46592022Auksinė