Servetėlės, Vintage Summer C, 20 vnt

Servetėlės, Vintage Summer L, 20 vnt

1,61 €

Stalo servetėlės Lunch.

Fono spalva gelsva su pievų gėlių piešiniais.

Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių.

Išskleistos servetėlės išmatavimai: 33x33cm

Parduodamos sulenktos į 4 dalis.

Pakuotėje 20 vnt.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Servetėlės, Vintage Summer L, 20vnt. Servetėlės popierinės 33x33cm, tinka stalo serviravimui šventei ar kiekvienai dienai. Servetėlės  naudojamos ir dekupažui. Pakuotėje 20 vnt. Stalo servetėlės šventei suteikia iškilmingumo, tam mažesnės ir didesnės servetėlės su piešiniu, staltiesės ir kitos stalo dekoracijos derinamos tarpusavyje ir pritaikomos prie šventės aplinkos.

Stalo servetėlės popierinės yra 3-jų sluoksnių, standžios ir gerai gerai laiko lankstymo formas. Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm, parduodamos sulenktos į 4 dalis. Šias servetėles su piešiniu nerekomenduojame smulkiai sulankstyti, nes nesimatys visas servetėlės piešinys. Stalo servetėlės gali būti pastatytos trikampiu arba padėtos ant lėkštutės, kaip yra pakuotėje sulenktos į keturias dalis. Stalo servetėlės su piešiniu naudojamos ir kaip servetėlės dekupažui. Dekupažas yra malonus užsiėmimas, kai daiktams suteikiamas naujas išorinis vaizdas. Dekupažui naudojamas vienas servetėlės su piešiniu sluoksnis, išplėšomas reikiamas piešinys ir klijuojamas norimoje vietoje.

Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

Papildoma informacija

SDL129200