Servetėlės dvipusės, Double Design Hearts 33x33cm, 20 vnt

Servetėlės dvipusės, Double Design Hearts, 33x33cm, 20 vnt

1,61 €

Stalo servetėlės su dvipusiu piešiniu. Servetėlės abi pusės dekoruotos skirtingu raštu. Viena pusė fonas aukso spalvos su baltų širdelių raštu, kita pusė fonas baltas su aukso spalvos širdelių raštu.

Servetėlės popierinės 3-jų sluoksnių.

Išskleistos servetėlės išmatavimai: 33x33cm,

parduodamos sulenktos į 4 dalis.

Pakuotėje yra 20 vnt.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Servetėlės, dvipusės, Double Design Hearts 33x33cm, 20 vnt. Stalo servetėlės popierinės su dvipusiu piešiniu. Servetėlės abi pusės dekoruotos skirtingu raštu. Viena stalo servetėlės pusė: fonas aukso spalvos su baltų širdelių raštu, kita servetėlės pusė: fonas baltas su aukso spalvos širdelių raštu. Servetėlės skirtos stalo puošimui, bet naudojamos ir dekupažui. Šios servetėlės universalios, jos tinka kiekvienai progai.

Servetėlės popierinės yra 3-jų sluoksnių, standžios ir gerai laiko lankstymo formas. Stalo servetėlės išmatavimai: 33x33 cm. Servetėles nepatartina smulkiai lankstyti, geriau pastatyti trikampiu ant stalo arba padėti ant lėkštutės. Prie šių servetėlių dera baltos, auksinės ar žalios žvakės. Popierinės stalo servetėlės naudojamos ir kaip servetėlės dekupažui. Dekupažui naudojamas tik vienas servetėlės su piešiniu sluoksnis. 

Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlės, žvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

Papildoma informacija

SDLD001000