• Nauja
Dėžutė žiedams, medinė, 10x5,5x2 cm

Dėžutė žiedams, medinė, 10x5,5x2 cm

2,89 €

Vestuvinė medinė dėžutė žiedams.

Žiedų dėžutė pagaminta iš tamsios spalvos medžio. Dėžutė papuošta baltu užrašu "We do" ant dangtelio viršaus, o atvertus dangtelį yra balti užrašai "Mr Mrs".

Dėžutės dangtelis pasikelia į viršų.

Dėžutės išmatavimai 10x5,5 cm, aukštis apie 2 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dėžutė žiedams, medinė, 10x5,5x2 cm. Žiedų dėžutė pagaminta iš tamsios spalvos medžio. Žiedų dėžutė papuošta baltu užrašu "We do" ant dangtelio viršaus, o atvertus dangtelį yra balti užrašai "Mr Mrs". Dėžutė žiedams tai graži vestuvių atributika. Žiedų dėžutės naudojamos vestuvių ceremonijos metu, joje atnešami sutuoktuvių žiedai. Dėžutės žiedams išmatavimai 10x5,5 cm, aukštis apie 2 cm.

Dėžutė žiedams yra tamsaus medžio spalvos. Dėžutės žiedams dangtelis pasikelia į viršų. Sutuoktuvių žiedai dėžutės viduje ridensis, todėl į dėžutės vidų galima įdėti žiedlapių, samanų ar kitokių dekoracijų. 

Ruošiantis vestuvėms galime pasiūlyti daug atributikos ir dekoracijų, tokių kaip: vestuvinių automobilių papuošimai, šeimos židiniai, taurės jauniesiems, palinkėjimų knygos, medaliai vestuvėms, rožių žiedlapiai, stalo kortelės, muilo burbulai širdelės, kt. 

Papildoma informacija

PKWD2