• Išpardavimas!
Kvepiančios žvakės, rapsų vaškas, SPICY GINGERBREAD

Kvepiančios žvakės, rapsų vaškas, SPICY GINGERBREAD

5,70 €

Rankų darbo, kvepiančios žvakės iš natūralaus rapsų vaško.

Kvapas: šiltas Kalėdinių prieskonių.

Viršutinės natos: apelsinas, anyžius, medus, imbieras

Vidurinės natos: cinamonas, muskato riešutas, pipirai

Apatinės natos: vanilė, sausainis, kvapnioji tongalupė

Žvakės trijų formų: kvadratas, cilindras, stačiakampis. Dega 14 - 31 val.

Norimą žvakę pasirinkite variantuose Forma ir dydis.

Forma ir dydis
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Kvepiančios žvakėsrapsų vaškas, SPICY GINGERBREAD. Rankų darbo, kvepiančios žvakės iš natūralaus rapsų vaško yra pagamintos Lietuvoje ir praturtintos aromatais iš Prancūzijos. Be GMO. Be dažų. Natūralios baltos rapsų vaško spalvos.

Kvepiančios rankų darbo žvakės yra trijų formų. Kvepianti žvakė kvadratas: dydis 5.5x5.5x5.5cm, dega ~ 14 val. Kvepianti žvakė stačiakampis: dydis 5.5x5.5x9cm, dega ~ 22 val. Kvepianti žvakė cilindras dydis: 6x10cm, dega ~ 31 val.

Kvepiančios žvakės gaminamos iš rapsų vaško, kuris pasižymi stipriausiomis kvapų sklaidos savybėmis, lyginant su kitomis natūralaus vaško rūšimis. Kvepiančios žvakės aromatas sodriai užpildys erdvę. Rapsų vaškas tvarus, draugiškas aplinkai natūralus augalinis vaškasKvepiančios žvakės iš natūralaus rapsų vaško degdamos neišskiria jokių kenksmingų medžiagų.
Rapsų vaškas užtikrina ilgesnį degimo laiką.

Kvepiančios žvakės SPICY GINGERBREAD aromatas tai jaukus, šiltas Kalėdinis prieskonių prabangos kvapas, įkvėptas gamtos ir gražiausių metų švenčių - Kalėdų. Kvepiančios žvakės aromatas sukurtas ilgametę istoriją turinčiuose Prancūzijos kvapų namuose, įsikūrusiuose parfumerijos sostinėje Grase. Užburiantis šiltomis, sodriomis ekstravagantiškomis, bohemiškomis natomis ir elegantiškais kvapiausių pasaulio žiedų aromatais kvepiančios žvakės SPICY GINGERBREAD skleidžiasi taip:

Viršutinės natos: apelsinas, anyžius, medus, imbieras.

Vidurinės natos: cinamonas, muskato riešutas, juodieji pipirai.

Apatinės natos: vanilė, sausainis, kvapnioji tongalupė.

Kiekviena kvepianti žvakė kruopščiai supakuota į baltą šilkinį popierių. Yra etiketė su kvapo pavadinimu, pagrindinėmis aromato natomis bei trumpu rapsų vaško, kaip tvaraus produkto, pristatymu. Kvepianti rapsų vaško žvakė puikiai tinka dovanai kiekvienai progai, ypač žmonėms vertinantiems tvarumą ir natūralumą.

Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

Papildoma informacija

4691780025kvadr