Kaspinas, su drugeliais R3J DR

  Kaspinas, su drugeliais R3J DR

  7,02 €

  Rankų darbo kaspinas padarytas iš matinės baltos plastikinės juostelės, papuoštas tinkliuku, pririštos papildomos uodegėlės.

  Kaspino diametras apie 23 cm.

  Uodegėlių ilgis 60 cm.

  Kaspinas puoštas modeliuojamu tinkliuku,

  kurio spalvą galite pasirinkti:

  auksinė, sidabrinė, tamsi mėlyna arba tamsi raudona.

  Spalva
  • Raudona
  • Auksinė
  • Sidabrinė
  • Tamsi mėlyna
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Kaspinas su drugeliais R3JDR tai rankų darbo, puošnus ir prabangus baltas kaspinas vestuvių automobiliui rišamas ant veidrodėlio arba kaspinas bažnyčiai, kuris rišamas ant suolo krašto. Kaspinai skirti vestuvių automobilių ir aplinkos puošimui. Kaspinais puošiami laivai, lauko terasos ar palapinės, laiptų turėklai ar kitos vietos, kur tinka kaspinai su nuleistomis uodegėlėmis.

  Kaspinas padarytas iš matinės baltos spalvos plastikinės juostelės, puoštas modeliuojamu tinkliuku, kuriam suteikiama drugelio forma. Papildomai prie kaspino pririštos siauros plastikinės juostelės, kurių ilgis 60 cm. Vestuvių automobilio dekoracija Kaspinas suktas rankomis, tvirtas ir gerai laikosi, nesuyra nuo vėjo, nebijo lietaus, uodegėlės gražiai drapiruojasi, o papuošimai gerai priklijuoti.

  Kaspinai dažniausiai daromi baltos spalvos, puošiami auksiniu ar sidabriniu modeliuojamu tinkliuku, kurį galima formuoti. Kaspinai ir jų papuošimai gali būti ir kitokios spalvos, spalvas galime keisti pagal Jūsų pageidavimus. Dėl kaspino spalvos pakeitimo skambinkite mums +37069933892 ar rašykite.

  Papildoma informacija

  R3J DR-Auksinė