Cilindrinės žvakės, Kalėdinės, 7x15 cm

Cilindrinės žvakės, Kalėdinės, 7x15 cm

6,57 €

Rankų darbo dekoruotos cilindrinės žvakės 

pagamintos iš parafino, bekvapės

Kiekviena žvakė supakuota į celofaną

Žvakės diametras 7 cm, aukštis 15 cm

Žvakės degimo laikas 58 val

Norimą žvakės piešinį ir spalvą pasirinkite paspaudę spalvos kvadratėlį

arba paskambinkite tel +37069933892

Nurodyta 1 žvakės kaina

Spalva
  • Bordo
  • Balta
  • Auksinė
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Cilindrinės žvakės, Kalėdinės, 7x15 cm. Rankų darbo žvakės pagamintos iš parafino, dekoruotos, dega 58val. Kalėdinės žvakės supakuotos į celofaną kaip dovanos. Šios cilindrinės žvakės gali būti graži dovana ir stalo papuošimas. Cilindrinės žvakės bekvapės, pagamintos iš labai kokybiško ir švaraus parafino. Kiekviena žvakė dekoruota rankų darbo piešiniais. Rankų darbo kalėdinės žvakės pagamintos Lietuvoje!

Nuotraukoje matosi kelių spalvų ir piešinių žvakės. Norimą Kalėdinės žvakės piešinį pasirinkite variantuose paspaudę spalvos kvadratėlį arba paskambinkite mums. Prieš pakuojant siuntą mes su Jumis susisieksime.

Pastaba: Prieš uždegant Kalėdines žvakes išpakuokite, padėkite ant žvakidės, lėkštutės ar kito nedegančio pagrindo. Nestatykite žvakės arti degių daiktų, nepalikite degančios žvakės be priežiūros, norėdami užgesinti nepūskite žvakės, gesinimui naudokite kaušelius arba nedegiu strypeliu palenkite žvakės knatą žemyn, kad jis užgestų. Degindami žvakes laikykitės visų saugos reikalavimų.

Papildoma informacija

335206Auksinė