Cilindrinės žvakės, Kalėdinės, 7x15 cm

  Cilindrinės žvakės, Kalėdinės, 7x15 cm

  6,57 €

  Rankų darbo dekoruotos cilindrinės žvakės 

  pagamintos iš parafino, bekvapės

  Kiekviena žvakė supakuota į celofaną

  Žvakės diametras 7 cm, aukštis 15 cm

  Žvakės degimo laikas 58 val

  Norimą žvakės piešinį ir spalvą pasirinkite paspaudę spalvos kvadratėlį

  arba paskambinkite tel +37069933892

  Nurodyta 1 žvakės kaina

  Spalva
  • Bordo
  • Balta
  • Auksinė
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Cilindrinės žvakės, Kalėdinės, 7x15 cm. Rankų darbo žvakės pagamintos iš parafino, dekoruotos, dega 58val. Kalėdinės žvakės supakuotos į celofaną kaip dovanos. Šios cilindrinės žvakės gali būti graži dovana ir stalo papuošimas. Cilindrinės žvakės bekvapės, pagamintos iš labai kokybiško ir švaraus parafino. Kiekviena žvakė dekoruota rankų darbo piešiniais. Rankų darbo kalėdinės žvakės pagamintos Lietuvoje!

  Nuotraukoje matosi kelių spalvų ir piešinių žvakės. Norimą Kalėdinės žvakės piešinį pasirinkite variantuose paspaudę spalvos kvadratėlį arba paskambinkite mums. Prieš pakuojant siuntą mes su Jumis susisieksime.

  Pastaba: Prieš uždegant Kalėdines žvakes išpakuokite, padėkite ant žvakidės, lėkštutės ar kito nedegančio pagrindo. Nestatykite žvakės arti degių daiktų, nepalikite degančios žvakės be priežiūros, norėdami užgesinti nepūskite žvakės, gesinimui naudokite kaušelius arba nedegiu strypeliu palenkite žvakės knatą žemyn, kad jis užgestų. Degindami žvakes laikykitės visų saugos reikalavimų.

  Papildoma informacija

  335206Auksinė