Popierius natūralus, Balti raštai, 50cm 10m

5,54 €

Dekoruotas, standus ir tvirtas dovanų ir gėlių pakavimo popierius

susuktas ant ritinėlio.

Popierius natūraliai rusvos šlapio smėlio spalvos,

geroji pusė dekoruota baltais nertų servetėlių raštais. 

Kita popieriaus pusė be raštų - rusva matinė.

Popierius atsparus vandeniui, 

todėl tinka gėlių ir dovanų pakavimui.

Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 10 m.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Popierius natūralus, Balti raštai, 50cm 10m. Popierius dekoruotas, rusvas, kita pusė matinė, atsparus vandeniui. Popierius tinka dovanoms ir gėlių pakavimui bei rankdarbiams. Popierius natūralus išsiskiria lygiu glotniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Popierius dekoruotas atsikartojančiais nertų servetėlių raštais, gana plonas, bet standus ir tvirtas. Lygi rusva natūralaus šlapio smėlio spalva arba kraft spalva su baltais raštais labai universali, todėl popierius tinka įvairiems dovanų ir gėlių pakavimams buityje, gėlių salonuose ir parduotuvėse. Natūralus dekoruotas popierius pateisins Jūsų lūkesčius ruošiantis bet kokiai šventei. Šį popierių galima patiesti ant stalo ir jis taps puikiu stalo takeliu. Popierių galima karpyti, plėšyti, klijuoti ir lankstyti, jis puikiai išlaiko jam suteiktą formą.

Popierius natūralus labai tinka ir didesnių daiktų ar dovanų pakavimui, nes galima atsikirpti popieriaus kiek jo reikia. Popierius natūralus praturtina gėlių kompozicijas ir tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitomis pakavimo priemonėmis. Popierius puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir suteikite popieriui vis naują gyvenimą!

Popierius natūralus yra 50 cm pločio ir ištisinis 10 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

Supakuotos dovanos papildomai puošiamos, tam naudojamos juostelėskaspinaidovanų kortelėsmaži mediniai segtukai ar net plunksnos ir kitos dekoracijos.

Papildoma informacija

134014-50/10 010000