Juostelės, rausvai bordo dekoruotos, 5cm 100m

  Juostelės, rausvai bordo dekoruotos, 5cm 100m

  7,19 €

  Tamsiai rausvai bordo - burokinės spalvos plastikinės juostelės skirtos dovanų pakavimui bei kaspinams.

  Geroji juostelės pusė dažyta tamsiai burokine matine spalva ir

  dekoruota smulkiais neryškias išilginiais brūkšneliais, primenančiais medžio žievę.

  Blogoji juostelės pusė - lygi rausvai bordo blizgi.

  Juostelės plotis 5cm, ilgis 100m.

  Ritės išmatavimai: D 13 cm, A 5 cm.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Juostelės, rausvai bordo dekoruotos, 5cm 100m. Dovanų juostelės plastikinės, dažytos, dekoruotos smulkiu žievės efektu. Juostelės skirtos dekoracijoms, kaspinams bei dovanų puošimui. Tamsiai rausvai bordo - burokinės spalvos juostelės puikiai dera su šviesesnių spalvų juostelėmis ir kitomis dekoracijomis. Juosteles galima naudoti dekoracijoms bet kuriai progai. Geroji juostelės pusė dažyta tamsiai  rausvai bordo (tamsiai burokine) spalva ir dekoruota neryškiais siaurais brūkšneliais sukuriančiais medžio žievės efektą. Blogoji juostelės pusė nedekoruota, ji lygi blizgi tamsi burokinė, kiek šviesesnė.

  Juostelės 100 proc plastikinės pagamintos iš polipropileno, jos plonos, bet stiprios ir gana standžios, atsparios vandeniui, tinka dekoracijoms patalpose ir lauke. Dovanų juostelės plotis 5 cm, ilgis ritėje 100m.

  Plastikinės juostelės naudojamos dovanų pakavimui ir dekoravimui. Iš vidutinio 5cm pločio dovanų juostelės rišami kaspinai, daromi papuošimai ir įvairių švenčių dekoracijos. Nors plastikinės juostelės daugiausiai skirtos dovanų puošimui, daug šios juostelės sunaudojame, kai gaminami kaspinai ir jubiliejų bei gimtadienių dekoracijos. 

  Papildoma informacija

  111009-5/100 220000