Žvakės Vestuvėms, Balandžiai

  Žvakės Vestuvėms, Balandžiai

  8,10 €

  Rankų darbo cilindrinės žvakės skirtos vestuvėms.

  Žvakės iš parafino dažytos matine balta spalva,

  dekoruotos auksiniais vestuvių metinių užrašais ir balandžiais.

  Visos cilindrinės žvakės vienodo storio - diametras 7 cm,

  galimi 3 skirtingi aukščiai: 30 cm, 25 cm arba 20 cm.

  Žvakės aukštį prašome pasirinkti: Dydis - Aukštis

   

  Dydis
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Žvakės vestuvėms, Balandžiai tai cilindrinės rankų darbo žvakės skirtos stalo puošimui ir dovanoms. Žvakės baltos, dekoruotos auksiniais užrašais.

  Žvakės vestuvėms pagamintosiš kokybiško parafino, yra baltos matinės spalvos, papuoštos auksinių balandžių poromis, vestuvių metinių užrašu ir auksinių žiedų pora. Visos žvakės vestuvėms vienodo storio, diametras 7 cm. Žvakės gali būti trijų skirtingų aukščių: aukštis 30 cm - dega 103 val, aukštis 25 cm - dega 94 val, aukštis 20 cm - dega 76 val.

  Dekoratyvinės cilindrinės žvakės vestuvėms gali būti pašventintos bažnyčioje kartu su žiedais ir saugomos kaip Jaunųjų šeimos žvakės. Žvakės gali būti naudojamos ir kaip šeimos židinys arba dovana jauniesiems vestuvių proga. Dekoruotos cilindrinės žvakės taip pat yra puikios dovanos vestuvių metinių sukakties proga.

  Žvakės vestuvėms pagamintos Lietuvoje.

  Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

  Papildoma informacija

  4770620346463-Balandžiai 20