Vestuvinė dekoracija automobiliui puošta Klasika

  Vestuvinė dekoracija automobiliui, puošta Klasika

  32,15 €

  Rankų darbo vestuvinė dekoracija automobiliui - puošti dekoratyviniai kaspinai su juosta.

  Komplekto sudėtis: 5 rankų darbo puošti kaspinai ir juosta ant kapoto.

  Kaspinų spalva balta. Kaspinai dekoruoti metalizuotu dekoratyviniu tinkleliu.

  Papuošimo juostelė auksinė arba sidabrinė.

  Spalva
  • Auksinė
  • Sidabrinė
  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Vestuvinė dekoracija automobiliui "puošta Klasika" tai puošnus rankų darbo vestuvių automobilio papuošimas iš dekoruotų kaspinų ir juostos. 

  Vestuvinė dekoracija automobiliui pagaminta iš baltos blizgios juostelės. Kaspinai vestuvių automobiliui yra tvirti - neišsiardo ir nesuyra nuo lietaus ar vėjo. Vestuvinė dekoracija automobiliui komplektą sudaro: 1 didelis rankų darbo kaspinas R5 ø 35 cm, V formos juosta (viso 4 m) su dviem rankų darbo kaspinais R3 ø 23 cm ir  2 rankų darbo kaspinai R2NJ ø 18 cm su  „uodegėlėmis" (ilgis 60 cm). Vestuvinės dekoracijos automobiliui kaspinai yra labai puošnūs, nes dekoruoti metalizuoto aukso arba sidabro dekoratyvinio tinklelio detalėmis ir suteikia komplektui prabangos akcentą.

  Vestuvinė dekoracija automobiliui tvirtinama ant mašinos taip: pirmiausia ant automobilio kapoto gerai priklijuokite V forma juostą su kaspinais - tai geriausia atlikti dviese - vienas laikykite juostos centrą, o kitas pritvirtinkite juostos kraštus. Vestuvinės dekoracijos automobiliui juostą pritaikykite pagal savo automobilio kapoto ilgį, užlenkite ir priklijuokite vidinėje kapoto pusėje, per ilgus galus nukirpkite. Vestuvinės dekoracijos automobiliui juosta turi būti įtempta, gerai prigludusi ir priklijuota prie kapoto. Vestuvinės dekoracijos automobiliui didelį kaspiną pririškite ant priekinių grotelių arba klijuokite ant kapoto norimoje vietoje. Ant veidrodėlių tvirtai pririškite vestuvinės dekoracijos automobiliui kaspinus su „uodegėlėmis", tam panaudokite kelias juosteles - riškite per veidrodėlio lenkimo liniją - tada kaspinai laikysis išorinėje veidrodėlio pusėje. Ir Jūsų vestuvinis automobilis papuoštas.

  Gražios Jums šventės.

  Pastaba: vestuvinė dekoracija automobiliui gaminama pagal užsakymą, gamyba gali užtrukti iki savaitės.

  Papildoma informacija

  VDA-puošta-Klasika-auksinė