Popierius gėlėms, sintetinis tm rausvas, 50cm 10m

  5,12 €

  Gėlių ir dovanų pakavimo popierius susuktas ant ritinėlio.

  Popierius sintetinis, kaip celofanas tvirtas, nesugeria vandens.

  Šio popieriaus viena pusė turi matinį atlaso blizgesį, kita pusė blizgi kaip lakas.

  Popierius rusvai dūminės rožinės spalvos. 

  Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 10 m.

  Svarbu: gaminio spalva gali šiek tiek skirtis nuo spalvos matomos nuotraukoje.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Popierius gėlėms, sintetinis tm rausvas, 50cm 10m. Popierius kaip celofanas standus, nesugeria vandens, viena pusė matinė dūmo rožinė, kita blizgi kaip lakas. Popierius tinka dovanoms ir gėlių pakavimui bei rankdarbiams. Popierius gėlėms pakuoti išsiskiria lygiu glotniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis stebuklingas naujas popierius vilioja matiniu atlasiniu blizgesiu, jis nebijo jokio vandens kiekio kaip ir celofanas, todėl puikiai tinka bet kokioms gėlių kompozicijoms ir puokštėms. Popierius lengvai apgaubs bet kokį paviršių, skatindamas jus laisvai eksperimentuoti ir derinti šį popierių su kitomis pakavimo medžiagomis.

  Popierius gėlėms labai tinka ir didesnių puokščių ar dovanų pakavimui, nes galima atsikirpti popieriaus kiek jo reikia. Popierius gėlėms natūralios rusvai dūminės rožinės spalvos praturtina gėlių kompozicijas ir tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitomis pakavimo priemonėmis. Popierius puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir suteikite popieriui vis naują gyvenimą!

  Popierius gėlėms, sintetinis yra 50 cm pločio ir ištisinis 10 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

  Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

  Papildoma informacija

  152138-50/10 500000