Popierius gėlėms, sintetinis rusvas, 50cm 10m

  Popierius gėlėms, sintetinis rusvas, 50cm 10m

  5,12 €

  Gėlių ir dovanų pakavimo popierius susuktas ant ritinėlio.

  Popierius sintetinis, tvirtas, visai nesugeria vandens.

  Šio popieriaus viena pusė turi švelnų atlaso blizgesį, kita pusė kaip lakas blizgi.

  Popierius rusvos natūralios pilkšvo šiaudo (smėlio) spalvos. 

  Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 10 m.

  Svarbu: Tiesą sakant, gaminio spalva gali šiek tiek skirtis nuo pateiktos nuotraukoje.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Popierius gėlėms, sintetinis rusvas, 50cm 10m. Popierius standus kaip celofanas, viena pusė turi atlaso blizgesį, kita kaip lakas, atsparus vandeniui. Popierius tinka dovanoms ir gėlių pakavimui bei rankdarbiams. Popierius gėlėms pakuoti išsiskiria lygiu glotniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis stebuklingas popierius vilioja atlasiniu blizgesiu, kuris nebijo jokio vandens kiekio kaip celofanas, todėl puikiai tinka bet kokioms gėlių kompozicijoms ir puokštėms. Jis lengvai padengs bet kokį paviršių, skatindamas jus laisvai eksperimentuoti.

  Popierius gėlėms labai tinka ir didesnių puokščių ar dovanų pakavimui, nes galima atsikirpti popieriaus kiek jo reikia. Popierius gėlėms natūralios pilkšvo šiaudo spalvos praturtina gėlių kompozicijas ir tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitomis pakavimo priemonėmis. Popierius puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir suteikite popieriui vis naują gyvenimą!

  Popierius gėlėms, sintetinis yra 50 cm pločio ir ištisinis 10 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

  Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

  Papildoma informacija

  152138-50/10 920000