Popierius gėlėms ir dovanoms, dvipusis dūminis rožinis su taškeliais, 50cm 8m

  Popierius gėlėms ir dovanoms, dvipusis rožinis su taškeliais, 50cm 10m

  3,97 €

  Dūminės rožinės spalvos popierius su baltais taškeliais, iš abiejų pusių vienodai matinis

  gėlių ir dovanų pakavimo popierius susuktas ant ritinėlio. Taškeliais iš abiejų popieriaus pusių.

  Popierius sintetinis, švelnus ir tvirtas, visai nesugeria vandens.

  Popierius rausvos  spalvos su baltais taškeliais. 

  Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 10 m.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Popierius gėlėms ir dovanoms, dvipusis rožinis su taškeliais, 50cm 10m. Matinis iš abiejų pusių popierius švelnus, tvirtas ir atsparus vandeniui, tinka pakavimui bei dekoravimui gėlėms, puokštėms ir dovanomsPopierius gėlėms ir dovanoms sintetinis dvipusis išsiskiria lygiu švelniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis naujas dovanų ir gėlių popierius  yra rožinės spalvos su baltais taškeliais, vienodai matinis iš abiejų pusių. Gėlių ir dovanų popierius sintetinis, kaip ir celofanas, visiškai nesugeria vandens, todėl puikiai tinka gėlių kompozicijų ir puokščių pakavimui, jį galima naudoti vidaus ir lauko dekoracijoms. Rožinės spalvos popierius gėlėms ir dovanoms praturtina gėlių kompozicijas, tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitų spalvų popieriais ir kitomis pakavimo priemonėmis. 

  Popierius sintetinis dvipusis ritinėlyje vientisas, jo galima atsikirpti tiek kiek reikia, todėl labai naudingas šį popierių naudoti didesnių puokščių ar dovanų pakavimui. Juo lengva apgaubti bet kokias formas, sulenkti ir surišti. Gėlių ir dovanų popierius puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir naudokite šį popierių bet kokiai progai.

  Popierius gėlėms ir dovanoms, sintetinis dvipusis yra 50 cm pločio ir ištisinis 10 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

  Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

  Papildoma informacija

  157029 - 50/10 17-01-00