Cilindrinės žvakės, Žydros

Cilindrinės žvakės, žydros, Ø6

2,15 €

Cilindro formos žvakės skirtos stalo ir interjero puošimui.

Spalva žydra, blizgi, lakuota.

Visų žvakių diametras 5,8 cm.

o aukščiai skirtingi: 15, 12, 9 cm.

Reikalingo aukščio žvakes pasirinkite variantuose Dydis.

Dydis
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Cilindrinės žvakės, žydros, Ø6. Cilindrinės žvakės žydros tai puiki švenčių atributika. Žvakės skirtos namams, yra vienodo storio ir skirtingų aukščių, gražiai atrodo sustatytos grupėmis. Žvakes galima statyti grupėmis ant veidrodžių ar didelių indų, žvakes taip pat galima sudėti po vieną į žvakites ir papildomai dekoruoti.

Šios cilindrinės žvakės pagamintos iš parafino, dažytos ir lakuotos, todėl išsiskiria lygiu blizgiu paviršiumi. Degdamos žvakės nerūksta. Visos cilindrinės žvakės vienodo storio - diametras 5,8 cm ir keturių skirtingų aukščių. Jums reikalingą žvakės aukštį pasirinkite variantuose Dydis - paspauskite rodyklėlę ir matysite visus galimus žvakių aukščius.

Galimi variantai: žvakės aukštis 15 cm - degimo laikas iki 43 val, žvakės aukštis 12 cm - degimo laikas iki 34 val, žvakės aukštis 9 cm - degimo laikas iki 26 val, žvakės aukštis 7 cm - degimo laikas iki 20 val.

Pastaba: nepalikite degančios žvakės be priežiūros ir degindami žvakes laikykitės visų saugumo reikalavimų.

Stalo serviravimui kartu derinama staltiesės, stalo takeliaiservetėlės. Stalo nuotaikai kurti pasitelkiamos ir papildomos priemonės: stalo numeriai ir stalo kortelėskonfetirožių žiedlapiaiplunksnoskokoso plaušaskaroliukai.

Papildoma informacija

KL-3_žydra