Dovanų dėžutė vokams, Cards

Dovanų dėžutė vokams, Cards

8,40 €
Su mokesčiais

Kartoninė dėžutė dovanų vokams, kodas PUDTM6-019ME.

Dėžutė atrodo kaip dekoratyvinė pašto dėžutė su kiauryme viršuje.

Dėžutė balta su auksiniu metalizuotu užrašu Cards.

Dėžutės dangtelis turi kiaurymę ir atsidaro į viršų.

Dėžutės išmatavimai 24x24x24 cm.

Pastaba: dėžutė parduodama nesulankstyta plokščia - reikia tik išlankstyti ir uždengti dangtelį.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dovanų dėžutė vokams Cards atrodo kaip dekoratyvinė pašto dėžutė. Kartoninė dėžutė balta su užrašu, dangtelyje turi kiaurymę, kuri skirta sumesti čekiams ir dovanų vokams. Dažnai svečiai šventės šeimininkams dovanoja pinigus ar čekius, todėl, priimant svečių sveikinimus, labai patogu kai šalia stovi tokia dėžutė, kur sumetami dovanų vokai. Čia telpa ir smulkios dovanos. Dovanų dėžutė vokams su auksiniu užrašu tinka vestuvėms, krikštynoms ar gimtadienio sveikinimams.

Dovanų dėžutė vokams pagaminta iš tvirto balto kartono. Dėžutės dangtelis turi išpjovą kaip laiškų dėžutė, kur metami dovanų vokai, čekiai, palinkėjimų kortelės ar laiškai. Dėžutės dangtelis atsidaro atlenkiant jį į viršų, todėl, jei dovanų vokas didesnis, galima atidaryti dangtelį ir voką įdėti.

Dovanų dėžutės vokams parduodamos nesulankstytos. Dėžutės konstrukcija tokia patogi, kad labai paprasta ją suformuoti: praskleidžiame dėžutės sieneles į šonus, tuo pačiu ištiesiname dugną jį spaudžiant žemyn ir uždarome dangtelį. Štai dėžutė vokams paruošta naudojimui.

Papildoma informacija

PUDTM6-019ME