Šventinio stalo dekoravimas prasideda nuo pat šventės organizavimo pradžios. Pirmiausia pasirinkite pobūvio vietą, priklausomai nuo šventės pobūdžio ar tai vestuvės, krikštynos, Kalėdos, jubiliejus ar vaiko gimtadienis, gal linksmas draugų vakarėlis ar rami namų aplinka. Atkreipkite dėmesį į aplinkos interjerą, vyraujančias spalvas, metų laiką, savo nuotaiką, norus ir galimybes. Ar Jūs norite, kad stalas švytėtų ir išsiskirtų iš aplinkos? Ar geriau romantiška aplinka? Gal Jums patiks aplinkos interjerą ir stalo dekoravimą apjungianti ramuma? Priklausomai nuo to, rinkitės stalo staltieses, stalo takelius, servetėles, žvakes, svečių vardų korteles, gėles ir kitus stalo papuošimo elementus. Suderinkite spalvas ar naudokite kontrastingus atspalvius - viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir pasirinkimo. Juk kiekviena šventė yra vienintelė ir nepakartojama.

Todėl kiekvienai Jūsų progai ir kasdieniam naudojimui mes siūlome stalo servetėles ir stalo takelius, dekoruotas ir stalo žvakes, svečių korteles, dėžutes svečių dovanėlėms, dirbtinius žiedlapius ir kitus stalo papuošimo elementus. Neatsiejama stalo papuošimo dalis yra Stalo servetėlės - pas mus yra platus servetėlių asortimentas,  didelis servetėlių spalvų ir raštų pasirinkimas. Populiariausios vidutinio dydžio servetėlės, kurių išmatavimai 33x33 cm. Yra įdomios apvalios servetėlės su banguotais krašteliais, diametras 32 cm. Pietų stalo papuošimui siūlome didesnes servetėles - išmatavimai 40x40 cm. Visos servetėlės yra popierinės, bet skiriasi jų sudėtis, struktūra ir išorinis vaizdas.

Vienspalvės servetėlės yra 3-jų sluoksnių, jų visi trys sluoksniai dažyti viena spalva, išmatavimai 33x33 cm. Šias servetėles galima lankstyti įvairiausiomis formomis, iš jų galima daryti Pom-Poms dekoracijas. Prabanga ir elegancija išsiskiria servetėlės prie pavadinimo turinčios žodį Inspiration - tai vienspalvės arba neryškiai raštuotos servetėlės, turinčios ornamentais spaustą-reljefinį paviršių.

Servetėlės inspiration yra 3-jų sluoksnių, dažytas vienas sluoksnis, kiti du sluoksniai balti. Servetėlės gerai laiko lankstymo formas, puikiai dera tarpusavyje. Išskirtinė servetėlių grupė tai - storos vieno sluoksnio servetėlės, imituojančios natūralią medžiagą - servetėlės Airlaid - paėmus į rankas atrodo, kad laikome medžiagines servetėles, jos malonios liesti, gerai sugeria vandenį, neplyšta.

Pati didžiausia servetėlių grupė, kurią sudaro apie 200 vienetų skirtingų piešinių, tai dekoruotos servetėlės. Dekoruotas servetėles skirstome katalogais: servetėlės Kalėdoms, servetėlės Velykoms, linksmos ir žaismingos vaikiškos servetėlės, servetėlės tinkančios kiekvienai progai - katalogas Everyday. Gražiausias dekoruotų servetėlių nuotraukas patalpinome nuotraukų Galerijoje.

Dekoruotos servetėlės popierinės 3-jų sluoksnių. Piešinys dengia tik vieną servetėlės sluoksnį, kiti du - balti. Servetėles naudojame ne tik stalo dekoravimui, bet  ir dekupažui - tam atskiriame vieną servetėlės sluoksnį su piešiniu. Servetėlės standžios, dažai nuo klijų ar vandens nenubėga - servetėlės puikiai tinka dekupažui - išbandėme mes patys ir mūsų draugai - atsiliepimai buvo puikūs.

Servetėlių gamintojai kiekvienais metais atnaujina vienspalvių ir dekoruotų servetėlių katalogus. Ir mes neatsiliekame nuo naujausių tendencijų. Servetėles užsisakome tiesiai iš gamintojų nedideliais kiekiais, bet stengiamės visada turėti pilną naujausių servetėlių spalvų, raštų ir dydžių pasirinkimą.

Ruošiatės šventei, laukiate Kalėdų, organizuojate pobūvius, neramina šventinio stalo dekoravimas - pas mus visada rasite pagrindinius akcentus - stalo servetėles. Mes laukiame Jūsų ir visada padėsime suderinti servetėlių spalvas, pasirinkti gražiausius piešinius, pasiūlysime naujausią asortimentą. 

Stalo servetėlėmis prekiaujame www.progai.lt ir parduotuvėje Kaune, Pramonės pr. 16 PM Urmas Rytų galerija 12 salė 2 vieta.