Popierius gėlėms, skaidrus su Drugeliais, 50cm 10m

Popierius gėlėms, skaidrus su Drugeliais, 50cm 10m

4,55 €

Įspūdingas pusiau skaidrus gėlių pakavimo popierius dekoruotas drugelių piešiniais.

Popieriaus fonas tarsi padengtas lengvu balkšvos pudros sluoksneliu, o

drugelių piešiniai lengvos persikinės spalvos su satininiu blizgesiu.

Popierius sintetinis, tvirtas, visai nesugeria vandens.

Šio popieriaus viena pusė turi švelnų satino blizgesį, kita pusė daugiau blizgi.

Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 10 m.

Svarbu: gaminio spalva gali šiek tiek skirtis nuo pateiktos nuotraukoje.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Popierius gėlėms, skaidrus su Drugeliais, 50cm 10m. Popierius sintetinis, dekoruotas persikinių drugelių piešiniais su satino blizgesiu, atsparus vandeniui, labai tinka gėlių pakavimui bei rankdarbiams. Popierius gali būti naudojamas ir dovanų pakavimui. Popierius gėlėms pakuoti išsiskiria lygiu švelniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis įspūdingas popierius vilioja savo lengvu pudriniu fono skaidrumu ant kurio "nutūpę" švelniai persikinės spalvos drugeliai. Drugelių piešiniai vienoje popieriaus pusėje išsiskiria satino blizgesiu, kita popieriaus pusė kiek blizgesnė. Kaip minėjome, šis popierius gėlėms nebijo jokio vandens kiekio, kaip ir celofanas, todėl puikiai tinka bet kokioms gėlių kompozicijoms ir puokštėms dekoruoti. Jis lengvai padengs bet kokį paviršių, skatindamas jus laisvai eksperimentuoti.

Popierius gėlėms labai tinka ir didesnių puokščių ar dovanų pakavimui, nes galima atsikirpti popieriaus kiek jo reikia. Popierius gėlėms skaidrios balkšvai pudrinės spalvos dekoruotas persikinės spalvos drugelių piešiniais praturtina gėlių kompozicijas ir tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitomis pakavimo priemonėmis. Popierius puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir suteikite popieriui vis naują gyvenimą!

Popierius gėlėms, sintetinis yra 50 cm pločio ir ištisinis 10 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

Papildoma informacija

151063-50/10 730000