Popierius gėlėms, skaidrus su Bangomis, 50cm 10m

Popierius gėlėms, skaidrus su Bangomis, 50cm 10m

4,55 €

Įspūdingas pusiau skaidrus gėlių pakavimo popierius dekoruotas banguotomis juostomis.

Popieriaus fonas skaidrus - tai viena bangelė - kitų bangų spalvos:

balta, bieš - lengvai rusva ir šviesiai persikinė su satininiu blizgesiu.

Šio popieriaus viena pusė turi švelnų satino blizgesį, kita pusė daugiau blizgi.

Popierius sintetinis, tvirtas, visai nesugeria vandens.

Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 10 m.

Svarbu: gaminio spalva gali šiek tiek skirtis nuo pateiktos nuotraukoje.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Popierius gėlėms, skaidrus su Bangomis, 50cm 10m. Popierius sintetinis, dekoruotas šviesių bangelių piešiniais, visai nesugelia vandeniui, tinka gėlių pakavimui bei rankdarbiams. Popierius gali būti naudojamas ir dovanų pakavimui. Popierius gėlėms pakuoti išsiskiria lygiu švelniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis įspūdingas popierius vilioja lengvu bangelių piešiniu: viena bangelė skaidri - visai permatoma, toliau eina balta matinė bangelė, toliau sviesi rusva matinė ir ryškesnė matinė persikinė bangelė ir vėl piešinys kartojasi. Bangelių piešiniai vienoje popieriaus pusėje išsiskiria satino blizgesiu, kita popieriaus pusė kiek blizgesnė. Kaip minėjome, šis popierius gėlėms nebijo jokio vandens kiekio, kaip ir celofanas, todėl puikiai tinka bet kokioms gėlių kompozicijoms dekoruoti ir puokštėms apgaubti. Popierius lengvai padengs bet kokį paviršių, skatindamas Jus laisvai eksperimentuoti.

Popierius gėlėms labai tinka ir didesnių puokščių ar dovanų pakavimui, nes galima atsikirpti popieriaus kiek jo reikia. Popierius gėlėms dekoruotas švelnių spalvų neplačių bangelių piešiniais praturtina gėlių kompozicijas ir tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitomis pakavimo priemonėmis. Popierius puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir suteikite popieriui vis naują gyvenimą!

Popierius gėlėms, sintetinis yra 50 cm pločio ir ištisinis 10 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

Papildoma informacija

151001-50/10 011305