Popierius gėlėms, salotinis skaidrus, 50cm 10m

Popierius gėlėms, salotinis skaidrus, 50cm 10m

3,97 €

Pusiau skaidrus gėlių pakavimo popierius susuktas ant ritinėlio.

Popierius sintetinis, tvirtas, visai nesugeria vandens.

Šio popieriaus viena pusė turi švelnų satino blizgesį, kita pusė daugiau blizgi.

Popierius pusiau permatomas šviesiai žalios-salotinės spalvos. 

Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 10 m.

Svarbu: Tiesą sakant, gaminio spalva gali šiek tiek skirtis nuo pateiktos nuotraukoje.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Popierius gėlėms, salotinis skaidrus, 50cm 10m. Popierius sintetinis, standus, viena pusė turi satino blizgesį, kita blizgi, atsparus vandeniui. Popierius tinka gėlių pakavimui bei rankdarbiams, galima naudoti ir dovanų pakavimui. Popierius gėlėms pakuoti išsiskiria lygiu glotniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis stebuklingas popierius vilioja satino blizgesiu, kuris nebijo jokio vandens kiekio kaip celofanas, todėl puikiai tinka bet kokioms gėlių kompozicijoms ir puokštėms. Jis lengvai padengs bet kokį paviršių, skatindamas jus laisvai eksperimentuoti.

Popierius gėlėms labai tinka ir didesnių puokščių ar dovanų pakavimui, nes galima atsikirpti popieriaus kiek jo reikia. Popierius gėlėms skaidrios salotinės spalvos praturtina gėlių kompozicijas ir tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitomis pakavimo priemonėmis. Popierius puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir suteikite popieriui vis naują gyvenimą!

Popierius gėlėms, sintetinis yra 50 cm pločio ir ištisinis 10 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

Papildoma informacija

151000-50/10 330000