Popierius, sintetinis dvipusis kreminis, 50cm 8m

Popierius gėlėms ir dovanoms dvipusis kreminis, 50cm 8m

3,97 €

Iš abiejų pusių vienodai matinis kreminės - šviesiai gelsvos spalvos

gėlių ir dovanų pakavimo popierius susuktas ant ritinėlio.

Popierius sintetinis, švelnus, tvirtas ir visai nesugeria vandens.

Popierius švelniai pastelinės gelsvai kreminės spalvos. 

Popieriaus plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 8 m.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Popierius gėlėms ir dovanoms dvipusis kreminis, 50cm 8m. Matinis iš abiejų pusių popierius švelnus, tvirtas ir atsparus vandeniui, tinka pakavimui bei dekoravimui gėlėms, puokštėms ir dovanomsPopierius sintetinis dvipusis išsiskiria šviesiu lygiu švelniu paviršiumi, jį malonu liesti, lengva lankstyti. Šis naujas popierius vilioja pasteliniu gelsvai kreminiu paviršiumi vienodai matiniu iš abiejų pusių. Dvipusis popierius gėlėms ir dovanoms sintetinis, kaip ir celofanas, visiškai nesugeria vandens, todėl puikiai tinka gėlių kompozicijų ir puokščių pakavimui, jį galima naudoti vidaus ir lauko dekoracijoms. Kreminės spalvos dvipusis popierius praturtina gėlių kompozicijas, tinka puokščių apgaubimui bei sutvirtinimui, puikiai dera su kitų spalvų tamsesniais popieriais ir kitomis pakavimo priemonėmis. 

Popierius sintetinis dvipusis ritinėlyje vientisas, jo galima atsikirpti tiek kiek reikia, todėl labai naudingas šį popierių naudoti didesnių puokščių ar dovanų pakavimui. Juo lengva apgaubti bet kokias formas, sulenkti ir surišti. Darbas su šiuo popieriumi pavers dovanų pakavimą džiaugsmingu kūrybiniu procesu. Popierius puiki pakavimo medžiaga, pasitelkite fantaziją ir naudokite šį popierių bet kokiai progai.

Vandeniui atsparus popierius, sintetinis dvipusis yra 50 cm pločio ir ištisinis 8 m ilgio, susuktas ant standaus ritinėlio. 

Sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms dažnai naudojamas kartu su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis, tokiomis kaip: juostelėskaspinaiorganzašilkinis popieriusmaži mediniai segtukaidovanų kortelės

Papildoma informacija

157014-50/8M 929200