Stalo servetėlės, salotinės, 20 vnt

Stalo servetėlės, salotinės, 33x33cm, 20 vnt

1,24 €

Popierinės stalo servetėlės 3-jų sluoksnių

Spalva salotinė (šviesiai žalia)

šia spalva dažyti visi trys sluoksniai

Išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm

Parduodamos servetėlės sulenktos į keturias dalis

Pakuotėje yra 20 vnt

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Stalo servetėlės salotinės spalvos 20 vnt. Servetėlės popierinės, trijų sluoksnių, dažyti visi sluoksniai. Servetėlės išmatavimai 33x33 cm, bet parduodamos servetėlės sulankstytos į keturias dalis. Taip sulankstytas stalo servetėlės patogu naudoti ir transportuoti. Salotinės stalo servetėlės ypač tinka Velykoms, nes simbolizuoja atgimstančios gamtos spalvą, taip pat šios servetėlės tinka kiekvienai progai, kai norime stalo dekorui suteikti gaivos. Salotinės spalvos stalo servetėlės puikiai dera su salotų lapais, kurias dažnai puošiami įvairūs patiekalai.

Popierinės servetėlės stalo dekoravimui naudojamos švenčių metu ir kiekvieną dieną. Servetėlės popierinės standžios, gerai išlaiko lankstymo formas. Vienspalves stalo servetėles galite derinti su kitos spalvos vienspalvėmis arba dekoruotomis servetėlėmis - taip Jūsų stalo papuošimas bus gražus ir kūribingas. Popierinės stalo servetėlės yra vienspalvės, nes ta pačia spalva dažyti visi trys sluoksniai, todėl iš servetėlių lankstomos stalo dekoracijos, gėlės ir daromi pom pom.

Vienspalvės stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: stalo servetėlės su piešiniužvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

Papildoma informacija

SDL111006