Servetėlės, Fragrant Lavender L, 20 vnt

  Servetėlės, Fragrant Lavender, 25x25cm, 20 vnt

  1,12 €

  Stalo servetėlės Lunch su piešiniu

  fono spalva balta,

  dekoruotos levandų ir kitų gėlių piešiniais.

  Servetėlės popierinės 3-jų sluoksnių.

  Išskleistos servetėlės išmatavimai: 25x25cm,

  parduodamos sulenktos į 4 dalis.

  Pakuotėje yra 20 vnt.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Servetėlės, Fragrant Lavender, 25x25cm, 20vnt. Stalo servetėlės popierinės dekoruotos levandų ir kitų gėlių piešiniais. Servetėlės skirtos stalo puošimui, bet naudojamos ir dekupažui. Šios servetėlės universalios, jos tinka gimtadieniui ar kitai progai.

  Servetėlės popierinės yra 3-jų sluoksnių, standžios ir gerai laiko lankstymo formas. Stalo servetėlės (išskleistos) išmatavimai 25x25cm.Servetėles nepatartina smulkiai lankstyti, geriau pastatyti trikampiu ant stalo arba padėti ant lėkštutės. Prie šių servetėlių dera baltos, rausvos ar violetinės spalvos žvakės. Popierinės stalo servetėlės naudojamos ir kaip servetėlės dekupažui. Dekupažui naudojamas tik vienas servetėlės su piešiniu sluoksnis. Smulkūs levandų žiedai labai tinka dekupažui, kai dekoruojami maži daiktai, o visas piešinys tinka didesnėms dėžutėms.

  Stalo servetėlės ruošiant vaišių stalą dažnai derinamos su šiomis papildomomis priemonėmis: vienspalvės servetėlėsžvakėsbarstomas konfetistalo takelissatino takelisrožių žiedlapiaiplunksnoskaroliukaistalo kortelės ir stalo numeriai.

  Papildoma informacija

  SDC137000