Žvakės, dekoruotos, Ovalas 7,5x3,5x20 cm

Žvakės, dekoruotos, Ovalas 7,5x3,5x20 cm

5,40 €
Su mokesčiais

Rankų darbo ovalo formos žvakės

dekoruotos rankomis pieštais piešiniais

Žvakės ilgis 7,5 cm, plotis 3,5 cm, aukštis 20 cm

Žvakės pagamintos iš parafino, bekvapės,

kiekviena žvakė supakuota į celofaną

Žvakės degimo laikas apie 40 val

Norimą žvakės piešinį nurodykite žinute arba 

paskambinkite tel +37069933892

Nurodyta 1 žvakės kaina

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Žvakės dekoruotos, ovalas 7,5x3,5x20 cm. Žvakės puoštos rankų darbo piešiniais. Žvakės bekvapės, dega apie 40 val. Žvakės supakuotos į celofaną kaip dovanos. Šios žvakės nedidelės, jos gali būti graži dovana ar stalo papuošimas bet kokiai progai. Nuotraukoje matosi įvairių piešinių žvakės. (Šiuo metu yra tik žvakės su levandomis). Norimą rankų darbo žvakės piešinį nurodykite žinutėje prie užsakymo arba paskambinkite mums. Prieš pakuojant siuntą mes su Jumis susisieksime ir aptarsime galimos žvakės piešinį. Karantino metu žvakių kiekis ribotas.

Žvakės ovalas yra bekvapės, pagamintos iš parafino. Kiekviena žvakė dekoruota skirtingu piešiniu. Rankų darbo žvakės pagamintos Lietuvoje!

Pastaba: Prieš uždegant žvakes jas padėkite ant žvakidės, lėkštutės ar kito nedegančio pagrindo, nestatykite žvakės arti degių daiktų, nepalikite degančios žvakės be priežiūros, o norėdami užgesinti nepūskite žvakės, gesinimui naudokite kaušelius žvakių gesinimui arba nedegiu strypeliu palenkite žvakės knatą žemyn, kad jis užgestų. Degindami žvakes laikykitės visų saugos reikalavimų.

Papildoma informacija

465962016