Pakavimo juostelė, balta su širdelėmis, 1cm 100m

4,30 €

Plastikinė pakavimo juostelė susukta ritėje

Spalva balta su raudonomis širdelėmis.

Juostelės plotis 1cm, ilgis 100m.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Pakavimo juostelė, balta su širdelėmis, 1cm 100m. Juostelės plastikinės, tvirtos. Plastikinė juostelė baltos spalvos su raudonomis širdelėmis. Juostelės skirtos rišimui ir dovanų pakavimui. Pakavimo juostelės susuktos ritėse. Dovanų juostelės plotis 1 cm, ilgis ritėje 100 m. 

Pakavimo juostelės skirtos daiktų ar dovanų pakavimui, gėlių puokščių rišimui, dekoravimui bei įvairiems surišimams gamyboje ir buityje. Šia juostele rišami ir dekoruojami balionai, gėlės. Juostelė siaura, bet tvirta - nutraukti sunku. Juosteles galima užrišti kaspinėliu arba palikti ilgesnius jų galus. Pakavimo juostelės susisuka spirale, jei jos galus perbrauksite žirklėmis.

Plastikinės dovanų juostelės pakuojant dovanas naudojamos su kitomis dovanų ir gėlių pakavimo priemonėmis tokiomis kaip: skaidrus celofanas ir maišeliai, metalizuotas celofanas, sintetinis popierius gėlėms ir dovanoms, dovanų pakavimo popierius, pakavimo dėžutės. Prie supakuotos dovanos vardo kortelės prisegimui dažnai naudojami maži mediniai segtukai

 

Papildoma informacija

111061-1/100 011800