Medinis vokelis pinigams Laimė

Medinis vokelis pinigams Laimė

3,95 €
Su mokesčiais

Medinis vokelis pinigams skirtas dovanos įpakavimui

Ant viršelio išgraviruotos gėlės ir palinkėjimas:

Lai vien tik laimė, meilė, gėris Tave telydi visados

Išmatavimai 17,5x9x1 cm

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Mediniai vokeliai pinigams naudojami kaip sveikinimo atvirukai kai dovanos yra čekis, kuponas ar pinigai. Šis medinis vokelis labai tinka kai įteikiamos mažos šventinės dovanos ir sveikinimai gimtadienio, jubiliejaus, vardadienio ar bet kuria kita proga.

Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra išgraviruotos gėlės ir gražus palinkėjimas: Lai vien tik laimė, meilė, gėris Tave telydi visados... Medinis volelis nedidelis, jo išmatavimai 17,5x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje vokelio viršus ir dugnelis surišami juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės, per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

4687105011