Medinis vokelis pinigams Angelas

Medinis vokelis pinigams Angelas

3,95 €
Su mokesčiais

Medinis vokelis pinigams skirtas dovanos įpakavimui

vaiko gimimo, krikštynų ar pirmosios komunijos proga

Ant viršelio išgraviruotas angelas ir palinkėjimas:

Lai tave globos mažas angelėlis visados!

Išmatavimai 17,5x9x1 cm

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Mediniai vokeliai pinigams naudojami kaip sveikinimo atvirukai kai dovana yra čekis, kuponas ar pinigai. Šis medinis vokelis su angelu yra puikus dovanos įpakavimas vaikui krikštynų proga, pirmai komunijai, tinka ir kalėdinės dovanos įpakavimui.

Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra angelo piešinys su kiauraraščiais elementais (nuotraukoje atrodo tamsiau) ir palinkėjimas: Lai tave globos mažas angelėlis visados!. Medinis volelis nedidelis, jo išmatavimai 17,5x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje, kad vokelis neatsidarytų, jo viršus ir dugnelis surišami juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

4687105005