Medinis vokelis Gyvenk linksmai

Medinis vokelis Gyvenk linksmai

3,95 €
Su mokesčiais

Medinis vokelis pinigams skirtas dovanos įpakavimui

Ant viršelio išgraviruotos gėlės ir palinkėjimas:

Gyvenk linksmai, mylėk karštai ir viskas bus gerai...

Išmatavimai 17,5x9x1 cm

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Mediniai vokeliai pinigams naudojami kaip sveikinimo atvirukai kai dovanos yra čekis, kuponas ar pinigai. Šis medinis vokelis labai tinka kai įteikiamos mažos šventinės dovanos ir sveikinimai gimtadienio, jubiliejaus, vardadienio ar bet kuria kita proga.

Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra išgraviruotos gėlės ir linksmas palinkėjimas: Gyvenk linksmai, mylėk karštai i viskas bus gerai... Medinis volelis nedidelis, jo išmatavimai 17,5x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje vokelio viršus ir dugnelis surišami juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės, per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

4687105010