Medinis vokelis Krikštynų proga

Medinis vokelis Angelo sparnai

3,95 €
Su mokesčiais

Medinis vokelis pinigams skirtas dovanos įpakavimui

Ant viršelio išgraviruotas angelas ir palinkėjimas:

Tegul angelo sparnai tave saugos ir globos...

Išmatavimai 17,5x9x1 cm

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Mediniai vokeliai pinigams naudojami kaip sveikinimo atvirukai kai dovanos yra čekis, kuponas ar pinigai. Šis medinis vokelis su angelu yra puikus dovanos įpakavimas vaikui gimimo, gimtadienio ar krikštynų proga, vokelis tinka dovanos įpakavimui ir suaugusiems gimtadienio, kalėdų ar kita proga.

Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė, ant kurios viršelio yra stilizuotas angelo piešinys su kiauraraščiais elementais (nuotraukoje matosi tamsesnės vietos) ir palinkėjimas: Tegul angelo sparnai tave saugos ir globos... Medinis volelis nedidelis, jo išmatavimai 17,5x9x1 cm. Vokelio viduje telpa visų dydžių EURO kupiūros. Medinis vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje, kad vokelis neatsidarytų, jo viršus ir dugnelis surišami juostele. Surišimui yra atitinkamos skylutės per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

Papildoma informacija

4687105007