Medinė skrynia, Elegant iškiliu dangčiu

Medinė skrynia, Elegant, iškiliu dangčiu

18,93 €

Didelė medinė skrynia su iškiliu dangčiu.

Ši medinė skrynia grakšti ir gana talpi.

Išmatavimai: 34x23,7x18,5 cm.

Medinės skrynios dangtelis atsilenkia į viršų.

Pastaba: liko 1 vnt.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Medinė skrynia, Elegant, su iškiliu dangčiu. Skrynia didelė, pailga ir gana aukšta, jos dugnas lygus, be kojelių. Ši medinė skrynia tai puiki daiktadėžė ar krikšto dėžė. Čia gali tilpti vaiko krikšto rūbeliai, didelė krikšto žvakė ir krikštynų dovanos. Dėl savo formos ši skrynia tinka tiek mergaitei ar berniukui, tiek ir suaugusiam žmogui. Skrynia gali būti puiki dovana vestuvėms, Kalėdoms ar kitai progai, tik reiktų ją atitinkamai dekoruoti. Skrynia gali būti dekupažuota, dažyta ar nutapyta. Skrynios paviršių galima tik nulakuoti - tada labiau išryškės natūralaus medžio struktūra ir skrynia nesiteps. Medinė skrynia bus tvirta ir ilgaamžė.

Medinės dėžės išmatavimai: ilgis 34 cm, plotis 23,7 cm, aukštis 18,50 cm. Medinė skrynia pagaminta iš medžio, sienelės gerai sutvirtintos. Papildomai prie skrynios šonų galima prisukti rankenėles (reikėtų pasirūpinti patiems). Šios medinės skrynios dangtelis mažais vyriais pritvirtintas dėžutės užpakalinėje pusėje, atsilenkia į viršų, bet dangtelio nuimti negalima.

Visos medinės dėžės, prieš išsiunčiant klientui, apžiūrimos, kad nepasitaikytų broko. Siunta gerai supakuojama taip, kad kelionės metu medinės dėžės niekas nepažeistų.

Papildoma informacija

KAT01379