Kvepiančios žvakės, rapsų vaškas, THE VERT

Kvepiančios žvakės, rapsų vaškas, THE VERT

6,90 €
Su mokesčiais

Rankų darbo, kvepiančios žvakės iš natūralaus rapsų vaško.

Kvapas: gaivus gėlių, vaisių.

Viršutinės natos: citrina, bergamotė, Japoninis laurenis, rabarbaras, pušis

Vidurinės natos: jazminas, pakalnutė, figos, obuolys

Apatinės natos: baltasis muskusas

Žvakės trijų formų: kvadratas, cilindras, stačiakampis. Dega 14 - 31 val.

Norimą žvakę pasirinkite variantuose Forma ir dydis.

Forma ir dydis
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Kvepiančios žvakėsrapsų vaškas, THE VERT. Rankų darbo, kvepiančios žvakės iš natūralaus rapsų vaško yra pagamintos Lietuvoje ir praturtintos aromatais iš Prancūzijos. Be GMO. Be dažų. Natūralios baltos rapsų vaško spalvos.

Kvepiančios rankų darbo žvakės yra trijų formų. Kvepianti žvakė kvadratas: dydis 5.5x5.5x5.5cm, dega ~ 14 val. Kvepianti žvakė stačiakampis: dydis 5.5x5.5x9cm, dega ~ 22 val. Kvepianti žvakė cilindras dydis: 6x10cm, dega ~ 31 val.

Kvepiančios žvakės gaminamos iš rapsų vaško, kuris pasižymi stipriausiomis kvapų sklaidos savybėmis, lyginant su kitomis natūralaus vaško rūšimis. Kvepiančios žvakės aromatas sodriai užpildys erdvę. Rapsų vaškas tvarus, draugiškas aplinkai natūralus augalinis vaškasKvepiančios žvakės iš natūralaus rapsų vaško degdamos neišskiria jokių kenksmingų medžiagų.
Rapsų vaškas užtikrina ilgesnį degimo laiką.

Kvepiančios žvakės THE VERT aromatas tai subtilus, jaukus ir gaivus gėlių, vaisių prabangos kvapas, įkvėptas gamtos. Kvepiančios žvakės aromatas sukurtas ilgametę istoriją turinčiuose Prancūzijos kvapų namuose, įsikūrusiuose parfumerijos sostinėje Grase. Užburiantis šiltomis, subtiliomis ir kartu ekstravagantiškomis, bohemiškomis natomis ir elegantiškais kvapiausių pasaulio žiedų aromatais kvepiančios žvakės STHE VERT skleidžiasi taip:

Viršutinės natos: citrina, bergamotė, Japoninis laurenis, rabarbaras, pušis.

Vidurinės natos: jazminas, pakalnutė, figos, obuolys.

Apatinės natos: baltasis muskusas.

Kiekviena kvepianti žvakė kruopščiai supakuota į baltą šilkinį popierių. Yra etiketė su kvapo pavadinimu, pagrindinėmis aromato natomis bei trumpu rapsų vaško, kaip tvaraus produkto, pristatymu. Kvepianti rapsų vaško žvakė puikiai tinka dovanai kiekvienai progai, ypač žmonėms vertinantiems tvarumą ir natūralumą.

Papildoma informacija

4691780025kvadr