Krepinis popierius Ciklameno 572, 50x250 cm

  Krepinis popierius, ciklameno spalvos 572, 50x250 cm

  1,98 €

  Storas, tvirtas, kokybiškas krepinis popierius, 180 g.

  Paviršius gofruotas, tampus, standus, bet puikiai tempiasi ir laiko formą.

  Spalva ryški rožinė.

  Plotis 50 cm, ilgis ritinėlyje 2,5 m.

  Gamintojas Cartotecnica Rossi, Italija.

  Kiekis

   

  Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

  Krepinis popierius, ciklameno spalvos 572, 50x250cm. Krepinis popierius 180g storas, tvirtas ir kokybiškas. Krepinis popierius naudojamas įvairių daiktų, dovanų pakavimui, gėlių puokščių dekoravimui ir rankdarbiams. Krepinis popierius tampus, standus, bet puikiai tempiasi ir laiko formą. Krepinis popierius gofruotas, todėl šį popierių galima lengvai lankstyti ir tampyti.

  Krepinis popierius pagamintas Italijoje, gamintojas Cartotecnica Rossi žinomas visame pasaulyje dėl gaminių ypatingai aukštos kokybės.

  Ryškiai rožinis krepinis popierius naudojamas kai gaminamos įvairios dekoracijos vestuvėms, krikštynoms ar gimtadieniams, kuriamos dirbtinės gėlės. Krepinis popierius puikiai tinka ir dovanų įpakavimui kiekvienai progai, tik šį popierių reikia klijuoti karštais klijais.

  Krepinis popierius susuktas į rulonėlį - plotis 50 cm, ilgis 2,5 m. Rulonėlis įpakuotas į celofaną, taigi transportavimo metu nebus pažeistas ar išteptas.

  Krepinis popierius  naudojamas dovanoms ar dekoracijoms. Kartu dažnai naudojamos tokios priemonės kaip: juostelėskaršti klijaidekoratyvinės plunksnosbarstomas konfeti ar maži mediniai segtukai (dovanų kortelei prisegti). 

  Papildoma informacija

  TK572-ciklameno