• Išpardavimas!
  • −10%
  • Sutaupote 10%
Kalėdinė dovana: žvakė ir servetėlės, angeliukai

Kalėdinė dovana: žvakė ir servetėlės, angeliukai

6,50 €
5,85 € Sutaupote 10%
Su mokesčiais

Kalėdinė dovana - stalo dekoravimo servetėlės ir žvakė.

Popierinės 3-jų sluoksnių servetėlės su angeliukais ir gėlėmis.

Servetėlės išmatavimai 33x33cm.  

Pakuotėje 20vnt servetėlių.

Kalėdinė žvakė dekoruota tokiu pačiu angeliukų piešiniu kaip servetėlės.

Žvakės aukštis 12cm, skersmuo 10cm. Dega 60 val.

Rinkinys supakuotas į celofaną, perrištas džiuto kaspinėliu, papuoštas kokoso plaušu.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Kalėdinė dovanažvakė ir servetėlės, angeliukai. Kalėdinis rinkinys - tarpusavyje derančios vienodo piešinio stalo dekoravimo servetėlės ir Kalėdinė žvakėKalėdinis rinkinys paruoštas dovanojimui - supakuotas į skaidrų celofaninį maišelį su auksinėmis žvaigždutėmis ir perrištas nėriniuotu džiuto kaspinėliu bei papuoštas kokoso plaušu.

Kalėdinėje dovanoje esančios stalo dekoravimo servetėlės yra aukso spalvos su angeliukų ir gėlių piešiniu. Servetėlės stalo dekoravimui naudojamos švenčių metu. Stalo servetėlės dera su rinkinyje esančia žvake. Kalėdinės stalo servetėlės standžios, gerai laiko lankstymo formas. Stalo dekoravimo servetėlės yra 3-jų sluoksnių, išskleistos servetėlės išmatavimai 33x33 cm. Stalo servetėlės parduodamos sulenktos į 4 dalis, pakuotėje 20 vnt.

Rinkinyje esanti Kalėdinė žvakė dekoruota, pagaminta iš parafino, aukštis 12cm, skersmuo 10cm. Žvakės tai puikios Kalėdų stalo dekoracijos ir Kalėdinės dovanosKalėdinė žvakė pagaminta iš kokybiško parafino, o žvakės išorė dekoruota angeliukų ir gėlių piešiniu auksiniame fone. Šios žvakės dagtis yra viduryje 3 cm gylyje. Deganti žvakė aplinkui skleidžia malonią šviesą ir atrodo kaip žibintas. Kalėdinė žvakė dega gilyn, o sienelės ilgai lieka nepažeistos. Žvakės degimo laikas 60 val. 

Papildoma informacija

kaledinisrinkinys