Dirbtiniai bijūnai, persikiniai

Dirbtiniai bijūnai, persikiniai

1,25 €
Su mokesčiais

Didelis gražus dirbtinis bijūno žiedas 

Spalva persikinė

žiedas kietas, užbaigtas žaliais lapeliais 

Žiedo diametras 12 cm, aukštis 8 cm

Dėmesio: perkant 6 vnt taikoma 10 proc nuolaida

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
6 10% Iki 0,75 €
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtiniai bijūnai, persikiniai. Dirbtinės gėlės žiedas didelis D 12 cm, A 8 cm, standus ir gana sunkus. Dirbtiniai bijūnai medžiaginiai, bet atrodo gana natūraliai. Žiedlapių medžiaga gerai impregnuota, todėl nesugeria vandens. Dirbtinės gėlės žiedas sudarytas iš daug žiedlapių. Bijūno žiedas standus, papildomai sutvirtintas putplasčio diskais (kurių žinoma nesimato). Žiedlapai pastelinės persikinės spalvos. Dirbtiniai bijūnai apačioje užbaigti žaliais medžiaginiais lapeliais, kurie sutvirtina žiedą ir primena natūraliaus žiedo sandarą.

Dirbtiniai bijūnai gali būti ir su aukštais kotais. Bendras žiedo su kotu aukštis 80 cm. Koto viršuje yra  trys tamsiai žali lapeliai. Jei norite pirkti žiedus su kotais, prašome rinktis kitą varijantą.

Dirbtiniai bijūnai kaip ir kitos dirbtinės gėlės naudojamos kai daromos dirbtinių gėlių dekoracijos ir švenčių papuošimai. Daug dirbtinių bijūnų žiedų sunaudojame dekoracijoms vestuvėms. Dirbtiniai bijūnai gali papuošti foto sieneles arba sienelės gali būti padarytos tik iš bijūnų žiedų. Galima derinti kelių spalvų žiedus. Šie dirbtiniai bijūnai tikrai verti Jūsų dėmesio!

Dirbtiniai bijūnai parduodami be kotų tik žiedai. Kotus reikia užsisakyti papildomai. kadangi

Papildoma informacija

468081008