Dirbtinės rožės, su kotais ir lapais

Dirbtinės rožės, su kotais ir lapais

0,45 €
Su mokesčiais

Dirbtinė rožė su kotu, lapais ir smulkiais žiedeliais.

Žiedų spalva balta arba raudona. Kotas tamsiai žalios spalvos su lapais. Šalia lapo yra smulkūs balti žiedeliai-uogytės.

Rožės su kotu aukštis 36 cm.

Dirbtinės rožės išmatavimai:

žiedo aukštis 7 cm, plotis 5 cm;

koto iki lapų aukštis 24 cm;

lapo aukštis 7 cm.

Rožės žiedo spalvą pasirinkite - paspauskite spalvos kvadratuką.

Spalva
  • Raudona
  • Balta
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinės rožės, su kotais ir lapais. Dirbtinės gėlės žiedai maži, naudojami kai daromos įvairios dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijos ar gėlės dėžutėse. Tinka kiekvienai progai. Dirbtinės rožės gražiai atrodo ir vienos įmerktos į vazas. Bendras rožės aukštis 36 cm, rožės žiedas yra 7 cm aukščio. Prekyboje yra baltos dirbtinės rožės ir raudonos dirbtinės rožės.

Dirbtinės rožės žiedas atrodo kaip besiskleidžiantis rožės pumpuras. Kotas viršuje prie žiedo turi tris rožių lapelius ir smulkius baltus žiedelius primenenčius smulkias uogytes. Koto ir lapų spalva - sodri žalia. Dirbtinės rožės žiedo ir koto struktūra atkartoja gyvos gėlės sandarą. Dirbtinės rožės yra kokybiškos, pagamintos iš gerai impregnuotos medžiagos.  Dirbtinės rožės kotas yra plastikinis, bet viduje yra viela, todėl kotus galima lankstyti.

Dirbtinės rožės kaip ir kitos dirbtinės gėlės nesuglemba nuo lietaus ar sniego, todėl jos tinka kai daromos vidaus ir lauko dekoracijos. Dirbtinių gėlių puokštės nereikalauja jokios priežiūros ir gali ilgai būti lauke nepriklausomai nuo besikeičiančių oro sąlygų.

Papildoma informacija

468081710Raudona