Dirbtinės orchidėjos, su kotais

Dirbtinės orchidėjos, su kotais

2,50 €
Su mokesčiais

Dirbtinės orchidėjos su kotais ir pumpurais.

Žiedų spalva balta su gelsvu viduriuku. Pumpurai šviesiai žali su gelsvu atspalviu. Gėlę sudaro 7 žiedai ir 3 pumpurai. Koto spalva šviesiai žalia.

Dirbtinės orchidėjos išmatavimai:

visas aukštis 90 cm;

žiedų karūnos aukštis 40 cm, plotis 12 cm;

žiedo aukštis 9 cm, plotis 10 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinės orchidėjos, su kotais. Dirbtinės gėlės naudojamos kai daromos įvairios dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijos ar gėlės dėžutėse. Tinka kiekvienai progai. Dirbtinės orchidėjos gražiai atrodo ir vienos įmerktos į vazas.

Orchidėjos žiedai atrodo labai tikroviškai, jie yra baltos spalvos su gelsvu viduriuku. Dirbtinės orchidėjos žiedo ir koto struktūra atkartoja gyvos gėlės sandarą. Dirbtinės orchidėjos yra kokybiškos, pagamintos iš gerai impregnuotos medžiagos. Orchidėjos žiedas padarytas su kietu viduriuku. Ochidėjos žiedai  ant koto yra 7 ir dar 3 pumpuraiPumpurai švisiai žali su gelsvu atspalviu. Dirtinės orchidėjos kotas yra plastikinis, šviesiai žalios spalvos. Dirbtinė orchidėja yra įspūdingo aukščio - 90 cm. Žiedų karūnos aukštis 40 cm. Vieno žiedo plotis 10cm. 

Dirbtinės orchidėjos kaip ir kitos dirbtinės gėlės nesuglemba nuo lietaus ar sniego, todėl jos tinka kai daromos vidaus ir lauko dekoracijos. Dirbtinių gėlių puokštės nereikalauja jokios priežiūros ir ilgai stovi lauke nepriklausomai nuo besikeičiančių oro sąlygų.

Papildoma informacija

4680127002