Dirbtinė šakelė, plastikinė, su uogytėmis

Dirbtinė šakelė, plastikinė, su uogytėmis

0,80 €
Su mokesčiais

Dirbtinė šakelė, plastikinė, su smulkiomis uogytėmis ir smulkiais lapeliais.

Šakelės viršūnėje yra daug smulkių uogyčių. Uogyčių spalvos: balta, raudona, rausva, violetinė, žalia. Kotas žalios spalvos su smulkiais lapais.

Dirbtinės šakelės išmatavimai:

aukštis 45 cm;

uogyčių skersmuo 0,5 cm;

koto iki lapų aukštis 27 cm.

Uogyčių spalvą pasirinkite - paspauskite spalvos kvadratuką.

Spalva
  • Raudona
  • Balta
  • Rožinė
  • Violetinė
  • Žalia
Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinė šakelė, plastikinė, su smulkiomis uogytėmis ir smulkiais lapeliais. Dirbtinės gėlės ir dirbtinės šakelės naudojamos, kai daromos įvairios dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijos ar gėlės dėžutėse. Tinka kiekvienai progai. Dirbtinės šakelės gražiai atrodo ir vienos įmerktos į vazas, kai jų yra daug bei įvairiose puokštėse. Bendras dirbtinės šakelės su uogytėmis aukštis 45 cm,  plastikinės uogytės yra 0,5 cm skersmens. Dirbtinė šakelė turi apie 35 uogytes (ant skirtingų šakelių uogyčių kiekis gali nežymiai skirtis). Prekyboje yra plastikinės šakelės su baltomis, raudonomis, rausvomis, violetinėmis bei žaliomis uogytėmis.

Dirbtinė šakelė turi žalios spalvos kotą ir smulkius žalius lapelius. Dirbtinės šakelės lapelių, uogų ir koto struktūra atkartoja gyvos šakelės sandarą. Dirbtinė šakelė yra kokybiška, pagaminta iš plastiko.  Dirbtinės šakelės kotas yra plastikinis, bet viduje yra viela, todėl kotus galima lankstyti, jie gerai išlaiko suteiktą formą.

Dirbtinės šakelės kaip ir kitos dirbtinės gėlės nesuglemba nuo lietaus ar sniego, todėl jos tinka kai daromos vidaus ir lauko dekoracijos. Dirbtinių gėlių puokštės nereikalauja jokios priežiūros ir gali ilgai būti lauke nepriklausomai nuo besikeičiančių oro sąlygų.

Papildoma informacija

468081718balta