Dirbtinė gėlė, gvazdikas, su kotu

Dirbtinė gėlė, gvazdikas, su kotu

0,60 €
Su mokesčiais

Dirbtinis gvazdikas su kotu ir lapeliais.

Žiedo spalva balta. Koto spalva šviesiai žalia. Kotas su smulkiais lapeliais. Dirbtinės gėlės kotas ir lapeliai padengti švelniu pūkeliu.

Dirbtinis gvazdikas yra šių išmatavimų:

visas aukštis 51 cm;

koto aukštis iki lapelių 26 cm;

žiedo aukštis 6 cm, plotis 10 cm.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Dirbtinė gėlė, gvazdikas, su kotu. Dirbtinės gėlės naudojamos, kai daromos įvairios dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijos ar gėlės dėžutėse. Tinka kiekvienai progai. Dirbtiniai gvazdikai gražiai atrodo ir vieni įmerkti į vazas.

Gvazdiko žiedas atrodo labai tikroviškai, jis yra baltos spalvos. Dirbtinis gvazdikas pagamintas taip, žiedo ir koto struktūra atkartoja gyvos gėlės sandarą. Dirbtinis gvazdikas yra kokybiškas. Gvazdiko žiedas pagamintos iš medžiagos, bet ji nėra impregnuota, todėl šis dirbtinis gvazdikas labiau tinka vidaus dekoracijoms. Gvazdiko žiedas yra smulkus, žiedlapiai pabanguoti, atrodo kaip tikra gėlė. Dirbtinis gvazdikas  ant koto turi vieną žiedą.  Dirbtinis gvazdikas turi šviesiai žalios spalvos kotą ant kurio yra smulkių lapelių. Kotas ir lapeliai padengti švelniu pūkeliu. Dirbtinė gėlė, gvazdikas yra lankstomo koto, nes kote yra viela. Dirbtinis gvazdikas yra 51 cm aukščio. Gvazdiko žiedas  10 cm pločio, 6 cm aukščio.

Dirbtiniai gvazdikai kaip ir kitos dirbtinės gėlės tinka kai daromos dekoracijos. Dirbtinių gėlių puokštės nereikalauja jokios priežiūros ir gali ilgai džiuginti akį. 

Papildoma informacija

4680127003