Lipnios dekoratyvinės dovanų juostelės

Lipnios dekoratyvinės juostelės, 4 vnt

4,90 €
Su mokesčiais

Lipnios blizgios popierinės dekoratyvinės juostelės.

Pakuotėje yra 4 ritės skirtingų juostelių, kiekvienoje ritėje po 10 metrų.

Spalvos: žvilganti sidabrinė, žvilganti auksinė, metalizuota auksinė, metalizuoto aukso ornamentai. Juostelių plotis 1,5 cm, tik metalizuota auksinė juostelė yra 1 cm pločio.

Kiekis

 

Greitas ir patikimas pristatymas per 1-2 darbo dienas

Lipnios dekoratyvinės juostelės, 4vnt. Dekoratyvinės dovanų juostelės yra lipnios, pagamintos iš popieriaus, bet atrodo labai šventiškai ir prabangiai. Dekoratyvinės juostelės skirtos dovanų pakavimui, dekoravimui, iš jų gaminami rankadarbiai. Tinka kiekvenai progai, ypač Kalėdoms, vestuvėms, gimtadieniams.  

Pakuotėje yra keturios skirtingų blizgių šventiškų spalvų dovanų juostelės. Dekoratyvinės juostelės 1,5 - 1 cm pločio, ilgis vienoje dovanų juostelės ritėje yra 10 m. Dekoratyvinės dovanų juostelės yra šių spalvų - žvilganti sidabrinė, žvilganti auksinė, metalizuota auksinė, metalizuoto aukso ornamentai. Dekoratyvinės juostelės klijuojamos ant dovanų jas pakuojant, galima užklijuoti maišelius, vokus. Iš lipnios dekoratyvinės juostelės galima pagaminti įvairius  ornamentus ir jais papuošti šventinį interjerą, rankdarbius.

Papildoma informacija

469698521